Pierogi Mateo: łemkowskie smaczne, bez glutenu najlepsze

  • 29.11.2019, 09:44 (aktualizacja 29.11.2019, 11:17)
  • Ryszard Pajura
Pierogi Mateo: łemkowskie smaczne, bez glutenu najlepsze
Oczywiście tytuł można śmiało odwrócić: że łemkowskie są najlepsze, a bez glutenu smaczne. Oba twierdzenia byłyby prawdziwe, a tytuł odpowiada nagrodom, jakie za produkty swej firmy właściciel Mateo Stanisław Cabaj odebrał wczoraj podczas gali przedsiębiorców w [email protected] Arena w Jasionce pod Rzeszowem.

Bo ta gala, z udziałem blisko 500 osób, była podsumowaniem dwóch konkursów, organizowanych przez Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie: Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej 2019 oraz programu certyfikującego Smaczne bo podkarpackie. Oba na trwałe wpisały się w gospodarczy pejzaż województwa, a znalezienie się gronie laureatów to prestiż, ale też potwierdzenie jakości wyrobów nagrodzonych firm i ich rozwoju. A jak podkreśla Paweł Zając, prezes CPB, podkarpacka gospodarka rozwija się w ostatnich latach bardzo dynamicznie.

W konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza Mateo otrzymało statuetkę w kategorii najlepsze produkty. Firma nagrodzona została w ten sposób za pierogi bezglutenowe.

Taką sama nagrodę, za magnez Chela-Mag B6 otrzymał Olimp Laboratories; dyrektor finansowy tej firmy Henryk Cieśla odebrał także drugą statuetkę, w kategorii firma 10-lecia.

W programie Smaczne bo Podkarpackie produkty Mateo są nagradzane od lat, za pierogi, czy kartacze. W tym roku Stanisław Cabaj odebrał certyfikat za pierogi łemkowskie, wytwarzane według tradycyjnej receptury z Pogórza Karpackiego. Mateo otrzymało za nie nie tylko certyfikat, ale także jako jedna z niewielu firm, specjalne wyróżnienie.

Zobacz także:

Podpłomyki Roztoczyńskiego - Smaczne bo podkarpackie

Makowiec Wiktora - Smaczny bo podkarpacki

Jak żurek, to tylko z Brzeźnicy

 

ryszardpajura_

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Teresa z Białegostoku
Teresa z Białegostoku 30.11.2019, 17:26
Gdzie mozna kupic te pierogi bezglutenowe Mateo??
Ela
Ela 30.11.2019, 19:24
W sklepach Delikatesy Centrum są kupiłam .

Pozostałe