Starosta nagrodził młodych mistrzów (+fotorelacja)

  • 29.11.2019, 15:37
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Starosta nagrodził młodych mistrzów (+fotorelacja)
Za osiągnięcia sportowe i taneczne uhonorowani zostali: Karolina Olszewska zdobywczyni tytułu Mistrzyni Świata w tańcu artystycznym podczas World Championship WADF 2019, Barbara Moskal Mistrzyni Świata Osób Niepełnosprawnych w Sydney w strzelectwie pneumatycznym oraz Kornelia Szczepkowicz za zdobycie złotego medalu w kumite oraz srebrnego w kata podczas Mistrzostw Świata World Kyokushin Budokai w Santiago de Chile.

Młodzi mistrzowie, ich opiekunowie oraz rodzice otrzymali pamiątkowe grawertony, listy gratulacyjne i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Wręczali je: Piotr Chęciek - starosta powiatu, Michał Maziarka - przewodniczący Rady Powiatu i Anna Mazur - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu.

 

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe