DAP z certyfikatem PZPN, Wisłoka i Igloopol bez

  • 29.11.2019, 18:24
  • Janusz Grajcar
DAP z certyfikatem PZPN, Wisłoka i Igloopol bez
694 szkółki piłkarskie otrzymały Certyfikaty PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Wśród nich znalazły się DAP Dębica, Czarnovia Czarna, Chemik Pustków Osiedle i MULKS Pustynia.

Program Certyfikacji jest projektem, który ma na celu podniesienie jakości szkolenia w szkółkach piłkarskich w Polsce. Do Polskiego Związku Piłki Nożnej wpłynęło 1197 formularzy zgłoszeniowych.

Wszystkie wymagania formalno-prawne spełniły 694 podmioty i to właśnie im na mocy decyzji Komisji Weryfikacyjnej oraz Komisji Odwoławczej ds. Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zostały przyznane certyfikaty, które obowiązywać będą do 30 czerwca 2021 roku. Nie otrzymały ich m.in. szkółki Wisłoki i Igloopolu, które również się o nie starały.

Przyznane Certyfikaty
- 117 złotych (5 na Podkarpaciu)
- 145 srebrnych (16 na Podkarpaciu) - DAP Dębica
- 432 brązowe (37 na Podkarpaciu) - KS Chemik Pustków Osiedle, Czarnovia Czarna MULKS Pustynia

- Cieszę się, że dostaliśmy srebrny certyfikat, teraz musimy dbać o jakość szkolenia, żeby go utrzymać. Cały czas będziemy podlegali audytowi, zarówno trenerskiemu, jaki i formalno-prawnemu - mówi prezes DAP-u Grzegorz Cyboroń. 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
No
No 30.11.2019, 20:48
Bez certyfikatu akademia Legii Warszawa i Lecha Poznań a DAP ma
ks
ks 29.11.2019, 19:52
A Pilzno nie dostało bo sie pewnie nie starało ?

Pozostałe