Sienkiewicza zamknięta do 30 grudnia?

  • 02.12.2019, 19:12 (aktualizacja 02.12.2019, 19:24)
  • Grzegorz Król
Sienkiewicza zamknięta do 30 grudnia?
Na ul. Sienkiewicza pojawiły się tablice informacyjne, z których wynika, że droga łącząca ul. Rzeszowską z Tysiąclecia będzie zamknięta do 30 grudnia. Co ciekawe - według tej samej tablicy jest już ona nieprzejezdna od...5 listopada.

Tyle tylko, że ul. Sienkiewicza jest udostępniona dla samochodów cały czas i nikt nie planuje jej zamykać. Szef Wydziału Infrastruktury Miejskiej Robert Sieradzki mówi, że na tej ulicy pojawiają się utrudnienia, ale dotyczą przede wszystkim parkingów.

- Nie planujemy zamykać drogi - zapewnia Robert Sieradzki.

W jakim celu pojawiła się tam zatem tablica? Nie wie tego nikt. Nawet naczelnik.

- Postawił ją Zakładu Usług Miejskich (wykonawca robót na Sienkiewicza - przyp. red.), ale nie wiem po co. Jutro rano zostanie usunięta - dodaje Robert Sieradzki.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dębiczanin
dębiczanin 08.12.2019, 19:22
haha jak zwykle nikt nic nie wie w tej zapyziałej Dębicy

Pozostałe