7. Szczep już wrócił z Narnii

  • 20.01.2017, 08:57
  • Admin Admin
7. Szczep już wrócił z Narnii
Ponad czterdzieści harcerek i harcerzy z 7. Szczepu Drużyn Dębickich Invicti im. gen. Mariusza Zaruskiego brało udział w biwaku zimowym w Zespole Szkół w Stasiówce. Młodzi ludzie na cztery dni przenieśli się do pokrytej śniegiem Narnii, by tam poznać jej mieszkańców oraz przeżyć wspaniałe przygody.

Zimowisko zaczęło się od poznania rodzeństwa Pevesie oraz autora książek: C.S.Levisa. Podczas następnych dni harcerze uroczyście przeszli przez zaczarowaną szafę, udali się na podwieczorek do pana Tumnusa oraz przygotowywali się do bitwy, poznając tajniki pierwszej pomocy oraz musztry.
Nie zabrakło również zabawy na śniegu, lepienia bałwanów, śpiewanek, gry nocnej. W programie były także zajęcia profilaktyczne oraz spotkanie z policjantem na temat współczesnych zagrożeń. Na koniec odbyła się koronacja prawowitych władców Narni oraz konkurs tańców.
Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.
.
Informacja prasowa Hufca ZHP w Dębicy

 

Admin Admin

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe