Dwie akcje policji. Możesz mieć kłopoty

  • 05.12.2019, 08:25 (aktualizacja 05.12.2019, 08:42)
  • Grzegorz Król
Dwie akcje policji. Możesz mieć kłopoty
Jutro, tj. 6 grudnia, a także w poniedziałek 9 grudnia policjanci z dębickiej drogówki będą realizować dwie akcje. Pierwsza związana będzie z pasami, druga z alkoholem i narkotykami.

W piątek 6 grudnia szczególną uwagę mundurowi będą zwracać na to, czy kierujący, ale również pasażerowie samochodów mają zapięte pasy bezpieczeństwa.

- Będziemy sprawdzać także, czy dzieci są przewożone ta, jak być powinny - mówi podinsp. Waldemar Mytkość, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Kolejną będzie poniedziałkowa akcja Alkohol i narkotyki. Jak informuje podinsp. Mytkoś te ogólnopolskie działania, w które włączy się także dębicka drogówka prowadzone będą przez całą dobę.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wiki
Wiki 05.12.2019, 22:49
Szczerze mówiąc mam dosyć tych działań POLICJI. Notorycznie akcja trzeźwość w Dębicy prowadzona jest na ul. Wielopolskiej przed rondem ze starą "czwórką", na wprost szkoły ósemki. Jaki to ma sens? Tzw "wczorajsi kierowcy" zawsze uciekają przed szkołą w lewo w stronę hurtowni Śnieżki CHEMAL i dalej wprost na obwodnicę. Ostatecznie uciekają w ulicę Pogodną i albo wracają do domu, albo czekają na odjazd Policji. Szanowna Policjo, ilu nietrzeźwych kierowców w tym miejscu udało się złapać? Jeśli "Obserwator lokalny" publikuje poprawne dane to Wasze działania w tym miejscu są na pokaz, nie ma znaczenia ich efekt; a jeśli jest inaczej, proszę policję o opublikowanie danych z tych działań i wykazanie się "sukcesami". Kilka tygodni temu Policja urządziła w poniedziałek akcję trzeźwość na Kościuszki za mostem, dojazd do autostrady, stworzyli korek na kilkadziesiąt minut, ale znów jeśli wierzyć lokalnej prasie, a wierzę, nikogo nietrzeźwego nie złapali. Myślenie nie boli, jeśli wasi przełożeni narzucają Wam bezsensowne działania nie bójcie się zaprotestować, starajcie się wyjaśnić, że inne działania mogą być skuteczniejsze.
kaka
kaka 07.12.2019, 09:19
Szanowna internautko, pewnie masz trochę racji w tym co piszesz, ale nie wzięłaś pod uwagę jednej ważnej kwestii - wielu kierowców na myśl o tym, że jutro (poniedziałek) pewnie znów "będzie dmuchanie", rezygnuje z alkoholu i tym samym prowadzą samochód trzeźwi - to jest chyba prewencja...?
ciężko doświadczony
ciężko doświadczony 05.12.2019, 12:07
Na pytanie policjanta - alkohol, narkotyki? proszę nie odpowiadać pytaniem: po ile?

Pozostałe