Znamy datę pogrzebu tragicznie zmarłego wikariusza

  • 05.12.2019, 11:02
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Znamy datę pogrzebu tragicznie zmarłego wikariusza
Msza święta w kościele parafialnym w Brzeźnicy odprawiona zostanie w piątek 6 grudnia o godz. 14:00. Z kolei msza święta pogrzebowa będzie celebrowana w kościele parafialnym w Chomranicach, w sobotę 7 grudnia o godz. 11:00. Po jej zakończeniu ciało zmarłego złożone zostanie na miejscowym cmentarzu. Z Brzeźnicy będzie organizowany wyjazd na pogrzeb w sobotę, około godz. 7:30.

Ksiądz Piotr Pławecki zginął tragicznie w wypadku, do którego doszło w poniedziałek 2 grudnia w Witkowicach Dolnych. Święcenia kapłańskie otrzymał 26 maja 2018 roku z rąk bpa. Andrzeja Jeża. W parafii pw. Jana Chrzciciela w Brzeźnicy przebywał od września 2018 roku. Zmarł w wieku 29 lat.

Czytaj także:

W wypadku zginął ksiądz z Brzeźnicy

Będą się modlić za tragicznie zmarłego księdza Piotra Pławeckiego

 

 

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe