Urząd Skarbowy będzie zamknięty!

  • 05.12.2019, 20:40 (aktualizacja 05.12.2019, 20:57)
  • Grzegorz Król
Urząd Skarbowy będzie zamknięty!
W piątek 27 grudnia Urząd Skarbowy w Dębicy, podobnie jak wszystkie inne w całym województwie, będzie nieczynny.

Zgodnie z zarządzeniem szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nieczynna będzie Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie i urzędy skarbowe oraz Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu. 

- W związku z koniecznością zabezpieczenia toku służby w oddziałach wewnętrznych: Oddział Celny w Przemyślu, Oddział Celny w Przemyślu-Miejsce Wyznaczone Poczta Polska Przemyśl, Oddział Celny w Jarosławiu, Oddział Celny w Rzeszowie, Oddział Celny w Dębicy, Oddział Celny w Mielcu, Oddział Celny w Stalowej Woli, Oddział Celny w Krośnie – w dniach 14 i 27 grudnia 2019 r. ustala się system dyżurów, zgodny z rozkładem czasu służby ustalonym dla poszczególnych Oddziałów Celnych - czytamy na stronie Pierwszego Urzędu Skarbowego w Rzeszowie.

W zamian za dzień 27 grudnia petenci będą obsługiwani w US w Dębicy w sobotę 14 grudnia.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe