Dla Róży zebrali 2,5 tony nakrętek

  • 05.12.2019, 22:00
  • Tomasz Ratuszniak
Dla Róży zebrali 2,5 tony nakrętek fot. MOPS
Prawie 1,5 miesiąca trwała w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy zbiórka nakrętek dla dwuletniej Róży Dąbrowskiej, która potrzebuje 400 tys. zł na operację nóżki.

Do akcji organizowanej przez MOPS włączyli się także: Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy, Komenda Powiatowa Policji, szkoły podstawowe nr 3, 11 i 10 w Dębicy, firma KOS, Kafeja 29, Centrum Integracji Społecznej, Bricomarche, Dom dla bezdomnych Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta, Środowiskowy Dom Samopomocy wraz z zaprzyjaźnionymi domami z powiatu, Zespół Szkół w Podgrodziu, Centrum Medyczne Medyk, Spółdzielnia Socjalna Radość, Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych Radość w Dębicy, firma Darco, przedszkolaki z Albigowej i Przedszkola Nr 11 w Jaśle, Szkoła Podstawowa w Smarżowej, Zespół Szkół w Głobikowej, wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, Ewelina Szczygieł-Wodzisz, a także Jacek Bieszczad, właściciel firmy przewozowej Baca Trans, który przewiózł nakrętki do babci Różyczki.
Dziewczynkę wesprzeć można również pod adresem: www.siepomaga.pl/roza-dabrowska. Pieniądze można wpłacać także bezpośrednio na konto: 89 2490 0005 0000 4530 6240 7892 w tytule przelewu wpisując: 20526 Róża Dąbrowska darowizna, a jako odbiorcę podając: Fundację Siepomaga.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe