Andrzej Duda przyjedzie do Dębicy

  • 06.12.2019, 09:09 (aktualizacja 07.12.2019, 19:00)
  • Grzegorz Król
Andrzej Duda przyjedzie do Dębicy Fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy Mateusz Kutrzeba został wczoraj powołany na koordynatora kampanii prezydenckiej z ramienia PiS w powiecie dębickim. Będzie także koordynował kampanię w województwie i zapowiada, że do Dębicy przyjedzie prezydent Andrzej Duda.

W grudniu Andrzej Duda będzie odwiedzał kolejne miejscowości w województwie, m.in. Brzozów. Ale w tym roku nie przyjedzie do Dębicy. Wizyta u nas odbędzie się w styczniu. Dokładna data nie została jeszcze ustalona.

- Najprawdopodobniej będzie to pomiędzy 6 a 15 stycznia - informuje Mateusz Kutrzeba.

Od razu podkreśla, że spotkanie z mieszkańcami miasta będzie otwarte. Odbędzie się albo w którymś domu kultury, albo w jednej ze szkół. Szczegóły będą dopiero dogrywane.

A jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia Mateusz Kutrzeba będzie chciał zorganizować spotkanie z działaczami PiS w poszczególnych gminach, by omówić założenia kampanii wyborczej.

 

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pan Jan
Pan Jan 26.12.2019, 18:16
Przyjedzie i pojedzie... nie ma co robić z igły widły...temu panu najlepiej wychodzi jeżdżenie to tu ,to tam, zaraz się zacznie sezon narciarski to PAD będzie fruwał , nikt go nie zatrzymie, chyba że HALNY :)))))
Prawnik
Prawnik 13.12.2019, 10:38
I tak ja i moja rodzina nie oddamy głosu ma łamacza konstytucji.
Ja
Ja 11.12.2019, 16:22
A kto to jest ten Andrzej?
Antypis.
Antypis. 12.12.2019, 20:08
Prawnik co nie zna Konstytucji i notorycznie ją łamie
Proziok
Proziok 11.12.2019, 11:18
A gdzie wasza terancja drodzy mieszkancy spod znaku KOD PO LGBT? Skad u was tyle jadu? Komucha powolal to TK? Dobrze przynajmniej ze Jaruzelskiemu honorow nie oddawal podczas pogrzebu heh.Rosatii Miler Kwasniewski i tych 700 sedziow powolanych przez Rade Panstwa to komuchy czy nie? Heh psy szczekaja karawana jedzie dalej.
OIOM
OIOM 11.12.2019, 19:27
Rozumowanie prozioka:

Dlaczego Pan kradnie?
Tamci też kradli.
Ale Pan mówił, że nie będzie.
I co z tego. I tak ukradłem mniej niż oni.
ja
ja 10.12.2019, 11:28
Kto zapłaci za tą wizytę i za wynajęcie sali jeśli to ma być w szkole to przypominam że w szkole nie wolno prowadzić kampanii wyborczej.
wer
wer 08.12.2019, 20:30
BRAWO CZEKAMY na PANA PREZYDENTA !!!
Je...pis
Je...pis 08.12.2019, 10:04
Po co ten długopis tu przyjeżdża chyba tylko do swoich pisiorkow bo tym co zrobił zaprzysiegajac komuchow pokazał po raz kolejny że nie jest niezależnym prezydentem i prezydentem wszystkich Polaków
emeryt70+
emeryt70+ 07.12.2019, 19:14
Ale z jaką werwą będzie głosił "swoją prawdę"
Rydzol
Rydzol 07.12.2019, 18:03
Po ten notariusz tu przyjedzie?????Ten Kutrzeba niech sobie zaprosi do siebie do domu na swoj koszt!!!!
muniek
muniek 07.12.2019, 20:53
Do Rzeszowa.
Prezes
Prezes 06.12.2019, 23:00
Adrian daj spokój, jedź na narty:)
Kiko
Kiko 06.12.2019, 21:24
I po co tu przyjezdza ..? Ktos kto powolala komucha na sedziego TK nie zasluguje na szacunek..
Ksiądz
Ksiądz 06.12.2019, 21:22
Jakieś fajne łaski trzeba zorganizować
PiS
PiS 06.12.2019, 21:19
Trzeba pomyśleć o jakimś fajnym hotelu oni to lubią
aga
aga 06.12.2019, 21:07
przyjedzie nakłamać, naobiecywać, a tłum klakierów zrobi szopkę
Bodzio
Bodzio 06.12.2019, 16:22
Nie trzeba mam dlugopisa nie łam konstytucji Pawlowicz i Piotrowicz kogo Pan zaprzysiężył porażka.
niestety
niestety 06.12.2019, 17:52
Po tym co zrobił wczoraj, nie zasługuje na żaden szacunek.
Nielewak
Nielewak 06.12.2019, 15:28
Pan Prezydent Andrzej Duda, nie Andrzej Duda
Antypis.
Antypis. 26.12.2019, 11:10
Panem, to trzeba się urodzić Nielewaku.
KONSTYTUCJA PANIE DUDA
KONSTYTUCJA PANIE DUDA 06.12.2019, 20:15
Tez napiszesz Prezydent Lech Wałęsa?
vhk
vhk 06.12.2019, 21:29
Bylyy prezydent
ciekawy
ciekawy 06.12.2019, 14:53
Do Dębicy czy do Pana Posła Warzechy z Dębicy ? Bo różnie mówią.
Zasady
Zasady 06.12.2019, 13:52
Co to wasz kolega?! Prezydent Andrzej Duda
Antypis.
Antypis. 13.12.2019, 10:40
NIE, i nigdy nim nie będzie.
Gytu
Gytu 06.12.2019, 20:11
To nie mój prezydent! Kompromituje się powołując prokuratora stanu wojennego do TK
bjk
bjk 06.12.2019, 21:31
Nie Twoj? A cziej?
Antypis.
Antypis. 26.12.2019, 11:11
Pisiorów
Hohoho
Hohoho 06.12.2019, 12:32
Po co przyjeżdża do Dębicy? Przecież tu nie ma nic dompodpisania!
Janek
Janek 06.12.2019, 11:01
Może powie dlaczego złamał konstytucję!?
Zaciekawiony
Zaciekawiony 06.12.2019, 20:16
No to może nam pan powie, panie Janku, który KONKRETNIE przepis konstytucji złamał prezydent, bo być może inni też chcieliby wiedzieć!?
Prawo.
Prawo. 11.12.2019, 15:39
To weź człowieku konstytucję i poczytaj to po pierwsze a po drugie sprawdź co podpisał przez całą kadencję. Jesteś takim znawcą prawa jak i Duda czyli żadnym.
Waldi
Waldi 06.12.2019, 21:28
A nastepnie powolal dublerow na te stanowiska mowi Panubto cos?
Maradona
Maradona 06.12.2019, 20:48
Nieprzyjęcie przysięgi od trzech prawidłowo wybranych sędziów TK w 2015 roku, mówi ci to ciś?

Pozostałe