Karolina Chmiel zaśpiewa przed Martą Zalewską

  • 06.12.2019, 23:03
  • Tomasz Ratuszniak
Karolina Chmiel zaśpiewa przed Martą Zalewską fot. YouTube.
Karolinę Chmiel z zespołem usłyszeć będzie można 13 grudnia na scenie Domu Kultury Śnieżka. Wystąpi tam jako support Marty Zalewskiej.

Karolina jeszcze jako gimnazjalistka, czy później uczennica II Liceum Ogólnokształcącego, występowała na większości miejskich imprez i reprezentowała Miejski Ośrodek Kultury na wielu ogólnopolskich konkursach i festiwalach. Później ukończyła Natural Voice Perfection Institute i Uniwersytet Rzeszowski na kierunku jazz i muzyka rozrywkowa. Obecnie jest wokalistką i pedagogiem w Szkole Śpiewu Vocal Studio.
W Śnieżce wystąpi z zespołem, w skład którego wchodzą: Dawid Kosakowski, Kuba Madejowski i Piotr Madura. Usłyszeć ich można na profilu Karoliny pod adresem: www.facebook.com/chmielkarolina.

Marta Zalewska, która będzie gwiazdą wieczoru, jest wokalistką, kompozytorką, autorką tekstów i multiinstrumentalistką. Współpracuje z takimi artystami, jak Kayah, Grzech Piotrowski, Krystyna Prońko, Marcin Styczeń oraz zespołami muzyki dawnej: Canor Anticus i Ars Nova.

Koncert, podczas którego wystąpią rozpocznie się o godz. 19:00. Bilet kosztował będzie 40 zł (ulgowy - 30 zł).

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe