Praca - wyjątkowe spotkanie już jutro

 • 09.12.2019, 11:40 (aktualizacja 09.12.2019, 11:48)
 • Źródło: Informacja prasowa G2A Arena
Praca - wyjątkowe spotkanie już jutro
We wtorek 10 grudnia 2019 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w podrzeszowskiej Jasionce odbędzie się konferencja HR Arena. Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do zaczerpnięcia inspiracji dla swoich działań i podzielenia się doświadczeniem z profesjonalistami oraz praktykami zarządzającymi zasobami ludzkimi. HR Arena to połączenie inspiracji, doświadczenia, wiedzy i networkingu.

CO ZYSKUJE UCZESTNIK?
Wymiana doświadczeń z profesjonalistami branży HR, czyli: menedżerami, konsultantami biznesowymi, specjalistami ds. rekrutacji, dostawcami produktów i usług dla human resources to jedno z najważniejszych zalet konferencji HR Arena. Uczestnicy będą mogli poznać najnowsze trendy, techniki i narzędzia w komunikacji, które pomogą im budować efektywne zespoły pracowników, a w konsekwencji pozwoli im to sprawnie nimi zarządzać. Dowiedzą się, w jaki sposób zwiększyć zaangażowanie pracowników, jak budować markę pracodawcy (employer branding), jak skutecznie opracować, a następnie zrealizować proces rekrutacji w branży IT, w jaki sposób projektowanie doświadczeń kandydatów tzw. Candidate Experience wpływa na biznes. Ponadto uczestnicy poznają najnowsze praktyki związane z wdrażaniem pracy zdalnej i od prelegentów usłyszą zarówno o korzyściach, jak i ryzyku, jakie za sobą niesie ten rodzaj pracy.
NOWE SPOJRZENIE NA HUMAN RESOURCES Uczestnicy wydarzenia dodatkowo będą mogli nauczyć się, czym w HR jest Agile. Dzięki temu będą prawidłowo i sprawnie zarządzać projektami w swojej branży. Konferencja HR Arena to ogromne źródło inspiracji. Słuchacze wrócą do pracy z nowymi pomysłami, ideami, projektami, a także z wartościowymi kontaktami.

UZNANI EKSPERCI I PRAKTYCY HR
Na scenie wystąpią goście specjalni – eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Wśród nich zobaczymy m.in.:

 • Ewelinę Grajnert - CEO & Founder Career Coach w TalentSfera
 • Iwo Szapara - CEO Remote-how
 • Paulinę Mazur - Stratega Employer Brandingu
 • Mateusza Macha CEO & Founder Humeo - Recruitment Geeks
 • Justynę Liber - Szefa Laboratorium biznesowe Justyny Liber
 • Łukasza Jarota - Dyrektora Zarządzającego agencji Grow
 • Łukasza Delikata - Manager HR, Konsultanta Biznesowego
 • Agnieszkę Bełz - Lidera rekrutacji
 • Sabinę Kamińską - Właściciela Przestrzeni Rozwoju

BILETY DOSTĘPNE SĄ TUTAJ:

 

Źródło: Informacja prasowa G2A Arena

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe