Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2019 poznamy już jutro

  • 09.12.2019, 22:20
  • Tomasz Ratuszniak
Wolontariusza Ziemi Dębickiej 2019 poznamy już jutro W zeszłym roku tytuł Wolontariusza Ziemi Dębickiej zdobyła Irenie Nowak. Obok Marcin Dudziak.
We wtorek 10 grudnia o godz. 12:00 w Domu Kultury Kosmos rozpocznie się Gala Wolontariatu Ziemi Dębickiej 2019. Podczas jej trwania poznamy Wolontariuszy Ziemi Dębickiej 2019 w kategoriach uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorosłych.

Podczas blisko dwugodzinnego wydarzenia organizowanego przez stowarzyszenie Uwierz w siebie, zaprezentują się tancerki ze Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance i Dziecięcy Teatr Fantazja z Miejskiego Ośrodka Kultury. Z prelekcją pt. Wolontariat we współczesnym świecie wystąpi Bartosz Mateja, właściciel firmy Prografix. Wstęp wolny.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe