Od niedzieli pociągiem z Dębicy do Wiednia i dalej w Alpy. Sprawdź, jak zmieni się rozkład jazdy PKP

  • 10.12.2019, 11:38
  • Janusz Grajcar
Od niedzieli pociągiem z Dębicy do Wiednia i dalej w Alpy. Sprawdź, jak zmieni się rozkład jazdy PKP
Do Wiednia i Grazu, ale też Bielska-Białej, Chełma, Jeleniej Góry czy Lublina dotrzemy pociągiem - bez konieczności przesiadki - po zmianach w rozkładzie jazdy, które zajdą 15 grudnia.

Poniżej przedstawiamy nowy rozkład jazdy dla stacji Dębicy (w kolejności: godzina odjazdu, stacja docelowa, rodzaj pociągu, godzina przyjazdu do stacji docelowej, dni kursowania - jeśli nieokreślone oznacza to, że jeździ codziennie):
4:48 - Warszawa Wsch. (EIC Lajkonik) - 9:31 (wybrane dni)
5:10 - Katowice (Regio) - 9:45
5:17 - Rzeszów Gł. (Regio) - 5:59 (w niedziele i święta)
5:17 - Przemyśl Gł. (Regio) - 7:22 (oprócz niedziel i świąt)
5:23 - Wrocław (IC Lwów-Express) - 10:44
5:56 - Tarnów (Regio) - 6:20
6:03 - Rzeszów (Regio) - 6:45 (dni robocze)
6:10 - Bielsko-Biała (TLK Matejko) - 11:16
6:43 - Przemyśl (TLK Pogórze) - 8:38
6:44 - Gdynia (Pendolino) - 13:58
6:50 - Rzeszów (Regio) - 7:31
7:05 - Tarnów (Regio) - 7:29 (oprócz niedziel i świąt do 6 stycznia i od 15 lutego)
7:27 - Kołobrzeg (IC Malczewski) - 19:30
7:34 - Tarnów (Regio) - 7:58 (oprócz niedziel i świąt od 7 stycznia do 14 lutego)
7:44 - Przemyśl (IC Przemyślanin) - 9:34
7:48 - Rzeszów (Regio) - 8:30
8:25 - Warszawa Wsch. (TLK Lubomirski) - 13:31
8:29 - Tarnów (Regio) - 8:53
8:40 - Przemyśl (IC Łukasiewicz) - 10:40
8:48 - Rzeszów (Regio) - 9:30 (oprócz niedziel i świąt)
9:20 - Rzeszów (Regio) - 10:02
9:32 - Wrocław (IC Hetman) - 14:39
9:38 - Chełm (TLK Roztocze) - 14:41
9:38 - Zamość (TLK) - 13:40 (sob.-niedz.)
10:19 - Przemyśl (TLK Malinowski) - 12:05
11:02 - Tarnów (Regio) - 11:26 (dni robocze)
11:15 - Gdynia (EIC Banach) - 19:00 (wybrane dni)
11:21 - Graz (IC Porta Moravica) - 22:33
11:56 - Przemyśl (TLK Ustronie) - 13:38
12:27 - Szczecin, p. Częstochowę (IC Osterwa) - 22:43
12:46 - Przemyśl (IC Wyspiański) - 14:21
13:09 - Tarnów (Regio) - 13:33
13:10 - Rzeszów (Regio) - 13:51 (dni robocze)
13:16 - Jelenia Góra (IC Siemiradzki) - 20:58
14:38 - Rzeszów (Regio) - 15:27
14:46 - Katowice (Regio) - 18:59
14:50 - Przemyśl (IC Siemiradzki) - 16:32
15:18 - Wrocław (IC Wyspiański) - 20:46
15:23 - Tarnów (Regio) - 15:38
15:33 - Rzeszów Gł. (Regio) - 16:15
15:59 - Przemyśl (TLK Osterwa) - 17:45
16:05 - Medyka (Regio) - 18:28
16:09 - Ostrava-Svinov (TLK) - 21:51
16:26 - Tarnów (Regio) - 16:51
16:51 - Przemyśl (IC Porta Moravica) - 18:24
17:16 - Przemyśl (EIC Banach) - 18:44
17:31 - Tarnów (Regio) - 17:56 (dni robocze)
17:51 - Warszawa Wsch. (TLK Malinowski) - 22:41 (pt.-niedz.)
17:52 - Przemyśl (TLK Matejko) - 19:44
18:13 - Warszawa Wsch. (TLK Malinowski) - 22:41 (pn.-pt.)
18:18 - Rzeszów (Regio) - 18:59
18:30 - Katowice (TLK) - 22:33
18:40 - Wodzisław Śląski (Regio Karolinka) - 23:59
18:51 - Lublin (IC Hetman) - 22:48
18:51 - Hrubieszów (IC) - 0:08
19:31 - Przemyśl (TLK Lubomirski) - 21:09
19:38 - Kraków Gł. (TLK Łukasiewicz) - 21:13
20:24 - Rzeszów (Regio) - 21:05
20:44 - Przemyśl (IC Malczewski) - 22:37
20:50 - Świnoujście (IC Przemyślanin) - 11:23
20:50 - Słupsk (IC) - 10:01
20:53 - Tarnów (Regio) - 21:18
21:11 - Przemyśl (EIC) - 22:41 (wybrane dni)
21:17 - Rzeszów (Pendolino) - 21:41
21:49 - Berlin-Charlottenburg (IC NightJet) - 9:59
21:49 - Wrocław (TLK Pogórze) - 5:00
21:49 - Gdynia (TLK) - 10:51 (pn.-pt.)
22:37 - Lwów-Kijów (IC Lwów-Express) - 6:10-17:21
22:38 - Tarnów (Regio) - 23:03 (dni robocze)
22:41 - Rzeszów (Regio) - 23:22 (dni robocze)

Poniżej załączamy szczegółowe rozkłady jazdy dla pociągów Regio na trasie Rzeszów - Tarnów i Tarnów - Rzeszów.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe