Anna Czapla Wolontariuszem Roku Ziemi Dębickiej 2019

  • 10.12.2019, 14:20 (aktualizacja 10.12.2019, 17:20)
  • Tomasz Ratuszniak
Anna Czapla Wolontariuszem Roku Ziemi Dębickiej 2019 Anna Czapla, Wolontariusz Roku Ziemi Dębickiej 2019.
Anna Czapla została laureatem tegorocznej edycji konkursu Wolontariusz Roku Ziemi Dębickiej w kategorii osób dorosłych. Wyróżnienie odebrała Małgorzata Burdzy.

W kategorii uczniów szkół ponadpodstawowych zwyciężyła Magdalena Dryja z II Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, a wyróżnienie Grzegorz Wnęk z Liceum Ogólnokształcącego w Pilźnie. W kategorii uczniów szkół podstawowych wygrała Martyna Chmiel ze Szkoły Podstawowej w Stobiernej. Wyróżnieni uczniowie to: Małgorzata Dunajska, Marcelina Jędrzejczyk i Aleksandra Radelczuk z SP w Nawsiu Brzosteckim, Zuzanna Matłok z SP nr 9 w Dębicy i Aleksandra Sternik z SP w Gumniskach.
Wręczenie dyplomów i statuetek w konkursie organizowanym przez stowarzyszenie Uwierz w Siebie, odbyło się dziś podczas Gali Wolontariatu w Domu Kultury Kosmos. Więcej o tej imprezie i laureatach konkursu napiszemy w najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego, który trafi do sprzedaży we wtorek 17 grudnia. Fotogalerię z gali obejrzeć będzie można na naszym portalu.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe