Zbiórka dla Róży zakończona sukcesem! Rodzice dziękują!

  • 10.12.2019, 19:18 (aktualizacja 19.12.2019, 20:04)
  • Janusz Grajcar
Zbiórka dla Róży zakończona sukcesem! Rodzice dziękują!
Wpłacone o 19:16 przez pana Kamila 200 zł zakończyło zbiórkę na operację Róży Dąbrowskiej. Jej rodzice dysponują już pełną sumą, która pozwoli na to, by dr Dror Palley uratował nóżkę córki.

Róża od urodzenia cierpi na chorobę genetyczną – nerwiakowłóknowatość z dysplazją kości piszczelowej. W jej ciele tworzą się guzy, które mogą się zezłośliwiać. Musi być pod stałą opieką onkologa, neurologa i ortopedy. Jej kość piszczelowa jest bardzo podatna na złamania.

- Jestem w szoku, zaskoczył mnie tak bardzo pozytywny odbiór tej akcji. Ludzie sami się zgłaszali, chcieli pomóc. Zbierali nakrętki, wystawiali przedmioty na licytację, licytowali. Zgłaszały się szkoły, różne instytucje. Jestem wszystkim bardzo wdzięczna i nie wiem, jak będę w stanie się odwdzięczyć. Najważniejsze, że teraz możemy się skoncentrować na badaniach przed operacją, która już 10 stycznia – mówi mama Róży Karolina Dąbrowska.

Czytaj też List z podziękowaniami od rodziców Róży

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe