Nie masz planów na weekend? Kibicuj hokeistom

  • 20.01.2017, 14:43 (aktualizacja 20.01.2017, 15:14)
  • rys
Nie masz planów na weekend? Kibicuj hokeistom Artur Kielar
Na cztery hokejowe mecze zaprasza w sobotę i niedzielę Uczniowski Klub Hokejowy Dębica. Seniorzy zagrają w I lidze z SMS Sosnowiec, a młodsi zawodnicy z Niedźwiadkami Sanok.

Oto plan meczów na weekend 21 i 22 stycznia 2017.
.
Sobota
godz. 11:00 - 1 liga: UKH Dębica - SMS Sosnowiec.
.
Niedziela
godz. 10:00 - Żak młodszy: UKH Dębica - Niedźwiadki Sanok;
godz. 12:00 - Mini hokej: UKH Dębica - Niedźwiadki Sanok;
godz. 19:00 - 1 liga: UKH Dębica - SMS Sosnowiec.
Wstęp wolny na wszystkie mecze.

 

rys

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (37)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
okhokej
okhokej 21.02.2017, 09:04
Ups... https://www.facebook.com/photo…
yyhceui
yyhceui 23.01.2017, 00:45
kibicowalem i co ? na co ty mnie zaprasazsz czlowieku!
q
q 22.01.2017, 22:42
Będzie nowiutka hala będą sukcesy, myślę że za rok będziemy jedną z najlepszych drużyn w 1 lidze.
widz
widz 22.01.2017, 23:42
tu nowa hala niepomoze ! tu trzeba zmienic wiekszosc zawodnikow bylem chwille na sobotnim meczu tego sie ogladac nieda. oni niewiedzą co sie dzieje na lodzie, dużo błedow widac chaos, panike, brak techniki, brak podan, słaba jazda tyłem (w sumie przodem też) jak krazek dostanie to od razu w przod wali a tu trzeba sie rozgladnąć komu podać a nie łeb spuszczony na lód.
sofia
sofia 23.01.2017, 00:30
a oni maja jakieś treningi czy tak na mecz przychodzą ?
platynowy
platynowy 22.01.2017, 22:31
Nieprawdopodobne, setka widzów oraz kilku kibiców i tylko 2:7 w plecy
Niebywały sukces dębickiego hokeja
egon
egon 22.01.2017, 23:48
nie jest zle dwucyfrówki niebyło
el
el 23.01.2017, 01:00
A szkoda
fanatycy hokeja
fanatycy hokeja 21.01.2017, 21:46
Jest sukces.
60 osób (w tym 30 przymuszonych pracowników)
Ciasno.
I znowu w pałe tym razem z rocznikami 1998,1999,2000.
Jutro bedzie lepiej
Alojzy
Alojzy 21.01.2017, 22:19
Więcej jest ludzi bezpośrednio uczestniczących (zawodnicy działacze sędziowie) niż widzów
Może darmowy Obserwator dla każdego widza....
nie zbiedniejecie od tych parunastu egzemplarzy gratis :P
czytelnik
czytelnik 21.01.2017, 16:09
No i znowu w ***, Rysiek ty sadysto na co ty nas zapraszasz
wst
wst 21.01.2017, 21:30
Jaki Rysiek? Cos ci sie pomylilo
czytelnik
czytelnik 21.01.2017, 16:09
No i znowu w ***, Rysiek ty sadysto na co ty nas zapraszasz
Mały Głód
Mały Głód 21.01.2017, 14:33
Pompujcie balonik pompujcie i tak pies z kulawą nogą przyjdzie.
duzy glod
duzy glod 21.01.2017, 21:34
Glodziu zapomniales napisac-"wincyj hokeja wincyj"
pseudo
pseudo 21.01.2017, 13:44
W okresie przygotowawczym Igloopol Dębica rozegra następujące sparingi:

- 28.01. Start Pruchnik (IV liga), (sobota) – 14:00

- 04.02. Wisłok Strzyżów (lider V liga Rzeszów), (sobota) – 10:00

- 08.02. Izolator Boguchwała (IV liga), (środa) – 17:00

- 11.02. Kolbuszowianka Kolbuszowa (V liga), (sobota) – 10:00

- 18.02. Tarnovia Tarnów (IV liga małopolska), (sobota) – 14:00

- 22.02. Monis Bielowy (V liga), (środa) – 17:00

- 25. 02. Wolania Wola Rzędzińska (IV liga małopolska), (sobota) – 10:00

- 04.03. Termalica Bruk-Bet II Nieciecza (lider V liga małopolska), (sobota) – 10:00

PLAN SPARINGÓW WISŁOKI DĘBICA PRZED RUNDĄ WIOSENNĄ 2016/2017.
21.01 - Bruk Bet Nieciecza II (Klasa okręgowa - Tarnów)
28.01 - Tarnovia Tarnów (IV liga)
04.02 - Czarni Jasło (IV liga)
11.02 - Wolania Wola Rzędzińska (IV liga)
18.02 - Polan Żabno (Klasa okręgowa - Tarnów)
25.02 - Chemik Pustków (Klasa okręgowa - Dębica)
04.03 - Wisłok Wiśniowa (IV liga)
11.03 - Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska (Klasa okręgowa - Tarnów)

NA kazdym sparingu tych drużyn mimo mrozu ilość osób jest porównywalna z widownią na meczach hokeja (mimo braku przymusu pracodawców)
uki
uki 24.01.2017, 09:26
poziom też porównywalny
lis
lis 21.01.2017, 18:04
Na sparingach Dębickich drużyn jest większa publika niż na meczach Hokeja
fgre
fgre 24.01.2017, 09:32
bo na hokej przychodzą większości normalni ludzie. a na piłkę zbieracie żuli z osiedli i mowicie jaka to macie frekwencje hahahah
dsf
dsf 24.01.2017, 09:27
Większa hołota chciałeś napisać
Kibic wszystkich sportow
Kibic wszystkich sportow 21.01.2017, 14:18
Brawo !!!! Super ze w naszym muescue zaangazowanie zawodnikow jest doceniane przez kibicow i chcą ogladac piłke nożną i hokej !!!!!!
SkurczyByk
SkurczyByk 20.01.2017, 23:05
Co za człowiek jest prezesem tego śmiesznego Klubu ?
Fan hokeja.
Fan hokeja. 21.01.2017, 12:41
Taki jeden dzieki ktoremu ten jak to nazwales śmieszny klub sie tak rozwinął przez ostatnie lata. Dzieki ktoremu funkcjonuja klasy hokejowe. Dzieku ktorem plany rozbudowy nabieraja realnego kształtu. Dzieki ktoremu seniorzy wogóle funkcjonują na miarę budżetu jaki mają.
Znam
Znam 22.01.2017, 12:14
pożycz mu kase to zobaczysz jak się rozwija
nieznasz
nieznasz 24.01.2017, 09:30
nie oczerniaj hejtując cwaniaczku bo akurat Marcina znam dobrze i jeśli piszesz coś o kasie to znaczy ze leszcz jesteś nic wiecej. Pojęcia o nim nie masz. Powiedz mu to w oczy anonimowa mendo o ile masz coś odwagi, bo cwaniaki na forach to c...ty zazwyczaj
Alojzy
Alojzy 20.01.2017, 17:00
Jak dobrze pójdzie to UKH starci gola nr 200 w sezonie co na 20 meczy musi budzić szacunek
@walo
Walkower był z Zagłębiem Sosnowiec, a ten mecz to SMS U18 czyli młodzieżowe a raczej dziecięce rezerwy Sosnowca, tym samym UKH zobaczysz ze wygra
Oczywiście to informacja tajna że to mecz zaledwie z rezerwami żeby zachęcić ludzi na przyjście
Nic tak nie cieszy jak wygrana z dziećmi
tig
tig 22.01.2017, 19:34
pomyliles sie przegrala Debica http://hokej.net/pl/i-liga/ter…
SkurczyByk
SkurczyByk 20.01.2017, 23:21
no to w takim razie Zagłębie Sosnowiec jest poszkodowane bo zamiast strzelić około 30 bramek na 2 mecze ( możliwy scenariusz że w jednym ) dostało walkowera 5:0.
wsk
wsk 20.01.2017, 23:31
zgadza się ze 30 by było na bide. ani grosza bym niedał zawodnikom za te wyniki a pewnie taki ze 2 tyś dostanie na miesiąc
tajniak
tajniak 20.01.2017, 23:41
ja slyszalem ze zawodnik dostaje kolo 1500 na miesiac a podobno bramkarz ma 2500 zl
Pitol
Pitol 21.01.2017, 01:06
chyba na bramce w klubie nocnym
boruc
boruc 21.01.2017, 01:54
dac mu ze 4 tys. na miesiac.jak on moze bronic jak takie wysokie wyniki są? co on za bramką stoi.
elo
elo 21.01.2017, 02:22
Nie stoi ma bramce i siedzi na fejsie
SkurczyByk
SkurczyByk 20.01.2017, 23:36
Właśnie ciekawi mnie jakie mają zarobki za takie wyniki
Alojzy
Alojzy 20.01.2017, 23:26
Dokładnie ;)
walu
walu 20.01.2017, 23:19
Alojzy zobaczysz ze ukh z nimi niewygra !
walu
walu 20.01.2017, 15:57
a mecz się obędzie czy znowu będzie WALKOWER jak niedawno ?
http://hokej.net/pl/i-liga/ter…

Pozostałe