Wypadek w pracy - dyżur telefoniczny eksperta ZUS

  • 12.12.2019, 12:24
  • Janusz Grajcar
Wypadek w pracy - dyżur telefoniczny eksperta ZUS
Miałeś wypadek w pracy – spytaj eksperta ZUS, co powinieneś zrobić. Telefoniczny dyżur odbędzie się we wtorek 17 grudnia.

Będzie można zapytać np. o to, jakie świadczenia z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przysługują poszkodowanemu w wypadku przy pracy lub członkom jego rodziny? O czym
powinien pamiętać pracodawca lub pracownik służby BHP w postępowaniu powypadkowym? Jakie dokumenty należy przygotować i złożyć do ZUS?

Na te i inne pytania dotyczące wypadków przy pracy odpowiadać będą przedstawiciele Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podczas dyżuru, który potrwa od godz. 9:00 do 10:00. Dzwonić należy pod nr tel. 17 858 61 85.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe