Mikołaj na dyskotece

  • 13.12.2019, 13:55
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Mikołaj na dyskotece
Podopieczni Domu Dziecka Hanka i wolontariusze z Nagawczyny spotkali się na zabawie mikołajkowej

10 grudnia w Domu Kultury w Nagawczynie odbyła się zabawa mikołajkowa dla podopiecznych Domu Dziecka Hanka oraz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica. 
Pierwszym punktem uroczystości był koncert okolicznościowy przygotowany przez Panią Ewelinę Krawiec i je uczniów z zajęć muzycznych pod nazwą Muzykomania, którzy na co dzień uczą się śpiewu w Domu Kultury w Nagawczynie. Następnie na sceną wkroczył Św. Mikołaj wraz z pomocnikami, który przekazał podopiecznym Domu Dziecka Hanka prezenty przygotowane przez: PSP w Nagawczynie, PSP w Latoszynie, PSP w Gumniskach, ZS w Podgrodziu, Niepubliczne Przedszkole Akademia Maluszka w Nagawczynie oraz Niepubliczne Przedszkole Zakątek Malucha w Brzeźnicy.
Nie zabrakło animacji dla dzieci oraz  smakołyków.Ostatnim punktem zabawy była wspólna dyskoteka integracyjna dla wolontariuszy zrzeszonych w Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica zorganizowana przez Zarząd Młodzieżowej Rady Gminy Dębica: Aleksandrę Sternik, Julię Pyzińską, Damiana Gąsiorka. 
 

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe