Tańcząc salsę zbierały dla Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci

  • 15.12.2019, 00:20 (aktualizacja 15.12.2019, 00:34)
  • Tomasz Ratuszniak
Tańcząc salsę zbierały dla Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci
Warsztaty salsy połączone ze zbiórką na rzecz podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci to jeden z pomysłów uczennic I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, realizujących ogólnopolski projekt Zwolnieni z teorii.

Organizatorkami warsztatów były: Aleksandra Kliś, Izabela Dąbrowska, Karolina Czarnecka i Aleksandra Żmuda. Dziewczyny twierdzą, że celem ich projektu jest zwrócenie uwagi na problem otyłości wśród młodzieży, pogłębiające się stany przygnębienia zmieniające się w depresję, jak również w nich nowych nawyków i propagowanie zdrowego stylu życia.
-  Poprzez nasze zachowanie chcemy pokazać jak można polubić ruch i zdrowe nawyki. Chcielibyśmy pokazać jak styl naszego życia zależy tylko od nas i jak może wpłynąć na nasze zdrowie. To jak teraz postępujemy ma wpływ na to jak będziemy czuć się w przyszłości. Musimy pamiętać, że nic nie dano nam na zawsze. Mamy nadzieję że projekt ten przyczyni się do zmiany życia choćby jednej osoby, bo jak wiemy kropla drąży skałę - przekonują licealistki zapowiadając jednocześnie, że już przygotowują kolejne warsztaty. 

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe