Rowerzystka potrącona na rondzie - zdjęcia

  • 16.12.2019, 18:43 (aktualizacja 16.12.2019, 18:51)
  • Grzegorz Król
Rowerzystka potrącona na rondzie - zdjęcia
34-letnia kobieta została potrącona około godz. 18, na rondzie im. Juliana Maja w Dębicy.

Poszkodowana poruszała się na rowerze. W chwili potrącenia znajdowała się na rondzie, na które od strony ul. Konarskiego wjechał samochód marki mazda. Jego kierująca nie widziała kobiety poruszającej się na jednośladzie.

Młoda kobieta została zabrana do dębickiego szpitala na badania, nic jednak nie wskazuje na to, żeby odniosła poważniejsze obrażenia. Na miejscu pracuje policja, ale ruch na rondzie odbywa się normalnie. Kierująca mazdą była trzeźwa.

Czytaj także: Tym razem zagrożenie było. Saperzy zabrali pocisk

Grzegorz Król

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
XXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXX 17.12.2019, 09:05
Prawda jest taka. Piesi,rowerzyści,kierowcy mają w *** wszystkich i nie przestrzegają podstawowych zasad prawa o ruchu drogowym. Problem jest,że wszystkim się spieszy
emerytka
emerytka 17.12.2019, 11:13
Dużo racji, ale nie wszyscy tak postępują. Ja stojąc na krawędzi jezdni na pasach nie wymuszam swojego pierwszeństwa tylko czekam aż mnie kierujący dostrzegą bo mam krótszą drogę hamowania niż samochód. Chcę przejść podnoszę rękę w geście podziękowania. Czy to takie trudne?
Inna sprawa wina zawsze jest po obu stronach, raz się pieszy zagapi innym razem kierowca. Po prostu na ulicy trzeba uważać.
Oświetlić ulice i ronda!
Oświetlić ulice i ronda! 16.12.2019, 22:35
Słabo oświetlenie ulice, ronda i wypadek gotowy. Źle ubrani piesi, nieoświetlone rowery -z pełnymi prawami do pierwszeństwa i wypadek gotowy. Miałam taki przypadek, że nie widziałam rowerzysty poruszającego się po ciemnym rundzie , a odblasków nie miał. Na szczęście nie doszło do wypadku, ale było o milimetry. Oświetlić ulice i ronda. To nie tylko wina kierowców, to wspólna odpowiedzialniśč. Premier mówił, że trzeba karać , zmieniać przepisy, a ja mówię piesi i rowerzyści kompletnie ignorują przepisy i swoje życie!
ABC
ABC 16.12.2019, 21:24
Często bardziej winni są rowerzyści. Brak odblasków, ledwo widoczne światła na rowerach lub ich brak. Czy to taki straszny wstyd założyć kamizelkę odblaskową? Tym bardziej, że nasze drogi toną w ciemnościach.
kierowca
kierowca 16.12.2019, 20:40
Ach te kobiety....... Same problemy.
Może tak ...
Może tak ... 16.12.2019, 19:42
... samochód marki Mazda.
krakowska
krakowska 16.12.2019, 19:17
prawda jest taka, ze kierowcy maja w *** pieszych i rowerzystów. Przez ostatnie dwa tygodnie miałem dwie sytuacje będąc na pasach, w momencie przejścia pierwszej połowy brak zatrzymania się, jadąc z duza prędkością. Powinny być kamery na przejściach, ponieważ kierowcy pomimo przebywania pieszych na pasach nie czekają aż pieszy zejdzie tylko widząc swój pas wolny, jada dalej.

Pozostałe