W Dęborzynie już łamali się opłatkiem - zdjęcia

  • 17.12.2019, 08:52 (aktualizacja 17.12.2019, 09:01)
  • Grzegorz Król
W Dęborzynie już łamali się opłatkiem - zdjęcia
Stowarzyszenie Nasz Dęborzyn wraz z wójtem gminy Jodłowa Janem Janigą zorganizowali wigilię dla osób samotnych, ale i dla seniorów z całej gminy.

Jak mówi szefowa stowarzyszenia Nasz Dęborzyn Zofia Maziarka do szkoły przybyło 45 osób z gminy Jodłowa. Tam mogli zobaczyć występy uczniów. Ci z klas 0-II przedstawili jasełka, z kolei ich starsze koleżanki i koledzy z klas V-VII zaprezentowali występ poświęcony świętom Bożego Narodzenia. Ks. Julian Kapłon poświęcił opłatki, którymi przełamali się uczestnicy wigilii tuż  przed posiłkiem. Czas składania życzeń umilała Kapela Ludowa Jodłowianie. Zofia Maziarka podkreśla, że całe przedsięwzięcie, które odbyło się już po raz trzeci, nie byłoby możliwe, gdyby nie ciężka praca i zaangażowanie pań ze stowarzyszenia, które przygotowały wigilijne potrawy. Szefowa stowarzyszenia dziękuje też uczniom, którzy przygotowali drobne upominki dla wszystkich uczestników.

Grzegorz Król

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe