Memoriał Marcina Przydzielskiego. Czy znów padnie rekord?

  • 17.12.2019, 09:38 (aktualizacja 17.12.2019, 09:46)
  • Janusz Grajcar
Memoriał Marcina Przydzielskiego. Czy znów padnie rekord?
W sobotę 21 grudnia odbędzie się w Żyrakowie III Otwarte Grand Prix Amatorów w tenisie stołowym poświęcone pamięci Marcina Przydzielskiego.

Nieżyjący już sędzia międzynarodowy Henryk Oleksiuk, powiedział po pierwszej edycji, że turniej w Żyrakowie jest nie tylko największy pod względem liczby uczestników, ale i najlepiej zorganizowany. I to nie tylko na Podkarpaciu.

Przed dwoma laty wzięło w nim udział 170 zawodników, rok temu już 207. Organizatorzy liczą, że 21 grudnia do Żyrakowa zdecyduje się ich przyjechać jeszcze więcej.

- Co prawda to termin przedświąteczny, ale wszystkich, którzy chcą sprawdzić swe umiejętności tenisowe i miło spędzić czas, zapraszamy - mówi Zdzisław Rej.

Rozgrywki rozpoczną się o godz. 9:00 i mają potrwać aż do godz. 15:00. Toczyć się będą w dziewięciu kategoriach, po raz pierwszy także rywalizować będą niepełnosprawni.

Pozostałe kategorie:
- do 13 lat - dziewczęta i chłopcy
- 14-19 lat - dziewczęta i chłopcy
- pow. 20 lat - kobiety
- 20-39 lat - mężczyźni (z licencją)
- 20-39 lat - mężczyźni (bez lic.)
- 40-59 lat - mężczyźni (z licencją)
- 40-59 lat - mężczyźni (bez lic.)
- pow. 60 lat - mężczyźni

Zgłoszenia do turnieju można przesyłać pocztą e-mail na adres: [email protected]. Termin upływa w piątek 20 grudnia o godz. 18:00. Na ich podstawie zostanie sporządzona lista startowa i dokonane rozstawienie. O systemie rozgrywek zadecyduje komisja sędziowska, biorąc pod uwagę liczbę uczestników.

Organizatorami imprezy są LUKS ZSP Zasów i UKS SP Korzeniów przy współudziale wójta gminy Żyraków, SP w Żyrakowie i POZTS w Rzeszowie.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe