List z podziękowaniami od rodziców Róży

  • 18.12.2019, 13:13 (aktualizacja 19.12.2019, 20:02)
  • Janusz Grajcar
List z podziękowaniami od rodziców Róży Karolina Dąbrowska z córką Różą.
Dzięki zebranym ponad 400 tysiącom złotych, 2-letnia Róża Dąbrowska przejdzie w styczniu operację. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc wielu osób, którym w specjalnym liście dziękują państwo Dąbrowscy.

Kochani‼
Ostatnie 3 miesiące były dla nas najgorszym czasem w życiu. Kwota operacji, jaką zobaczyliśmy na kosztorysie zwaliła nas dosłownie z nóg...
Jednak po tych kilku tygodniach walki o zdrowie naszej córki, życia w strachu, czy uda się zebrać potrzebną sumę, UDAŁO SIĘ! Dr Paley będzie operował Różę ?
Jesteśmy Wam tak przeogromnie wdzięczni, bo bez Waszej pomocy, sami nie dalibyśmy rady.
Pragnę podziękować Rodzinom z Nowego Sącza i z Grabin, że dzięki Waszemu wsparciu, mieliśmy siłę jakoś funkcjonować w życiu przez ten szalony dla nas czas❤❤, Komitetowi Społecznemu "Róża" za wzięcie na swoje barki ogromnej odpowiedzialności ❤
Bardzo dziękujemy tym, którzy wpłacali środki na Siepomaga, i tym, którzy chociażby udostępnili posta, żeby miał większy zasięg.
Otrzymaliśmy tak wiele dobra od Was - dziękujemy za udział w licznych licytacjach! Można było nabyć naprawdę ekstra fanty!
Ogród babci Marty, jak i mojej babci Marii zalewały worki z nakrętkami, które tak ochoczo przywoziliście. Za to wszystko chcemy Wam podziękować! To już jest taka dozgonna wdzięczność i szacunek dla Was, Drodzy Darczyńcy! Mimo, że wiele nie zna nas osobiście, zalała nas fala dobroci❤
Staraliśmy się na bieżąco dziękować pisząc posty na fb, wręczając podziękowania i zamawiając Msze Święte za Ofiarodawców a także wspominając w codziennej modlitwie ?
Nie jestem w stanie podziękować każdemu, tak wiele osób włączyli się w akcję dla Róży, a nie chciałabym, by ktoś się poczuł urażony, że go nie wymieniłam.
DZIĘKUJEMY! Wszystkim, którzy nam pomogli osiągnąć ten cel. Osobom prywatnym, instytucjom, szkołom, przedszkolom, mediom, kościołom, pod którymi odbywały się zbiórki do puszek, osobom, które włączyły się w organizację wielu akcji charytatywnych, władzom Nowego Sącza - prezydentowi Handzlowi za objęcie honorowym patronatem eventów charytatywnych - i Dębicy - burmistrzowi Szewczykowi za przekazanie kilku cennych przedmiotów na licytacje i.. tysiącom wolontariuszy ❤
Darczyńcy! Pokazaliście jak wielkie macie serducha, daliście nam nadzieję, że te 400 tysięcy wcale nie są tak odległe, jak nam się wydawało. Mam nadzieję i mocno w to wierzę, ze dobro, które nam okazaliście, wróci do Was ze zdwojoną siłą?
Za to wszystko chcemy Wam bardzo serdecznie podziękować!❤?

Karolina, Paweł i Róża Dąbrowscy

Czytaj też Zbiórka dla Róży zakończona sukcesem. Rodzice dziękują!

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 19.12.2019, 07:45
Piękny gest ludzkiej solidarności. Ale bulwersujące jest to, że żyjemy w kraju, gdzie na operację chorego dziecka ludzie muszą zbierać pieniądze. Rodzice chorych dzieci muszą przechodzić gehennę i żyć w ciągłym niepokoju o zdrowie czasami życie swoich dzieci. W kraju ,gdzie chore potrzebujące dzieci często nie mają dostępu do nowoczesnych bezpłatnych metod leczenia czy nowoczesnych leków. Tym czasem ministerstwo zdrowia przekazuje publiczne pieniądze na funkcjonowanie prywatnej szkoły, radia i telewizji w Toruniu. To się w głowie nie mieści.

Pozostałe