Żyj, badaj się, zapobiegaj

  • 16.09.2016, 08:10 (aktualizacja 16.09.2016, 08:15)
  • Admin Admin
Żyj, badaj się, zapobiegaj
Za dwa tygodnie w Dębicy odbędzie się konferencja szkoleniowa, dotycząca zdrowia kobiet. Organizuje ją Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi Europa Donna Dębica, od lat propagujące m.in. badania mammograficzne i cytologiczne. Spotkanie jest otwarte, zaproszenie działaczki tej organizacji kierują do wszystkich mieszkanek powiatu.

- Zależy nam, aby informacja dotarła do jak największej liczby osób - informuje Maria Zachara-Stępień, sekretarz stowarzyszenia.
Konferencja pod nazwą: Twoje zdrowie potrzebne jest Tobie i Twoim Bliskim, odbędzie się przy okazji obchodzonego co rocznie także w Polsce Breast Health Day (Dzień zdrowia piersi). Rozpocznie się w piątek 30 września o godz. 12:00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta przy ul. Ratuszowej w Dębicy.

Program:
12:00 – otwarcie i powitanie uczestników
12:10 – Twoje zdrowie potrzebne jest Tobie i Twoim bliskim - dr Maria Stańczyk – Srebro
12:30 – Żyj, badaj się, zapobiegaj… – dr Bogusław Gawlik
12:45 – Dbaj o siebie, żyj zdrowo – Małgorzata Bokota
13:00 – Dębickie Donny - Anna Mazur
13:15 - dyskusja

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe