Najładniejsze bombki zrobiły dziewczyny

  • 22.12.2019, 22:04
  • Tomasz Ratuszniak
Najładniejsze bombki zrobiły dziewczyny
Do 10 stycznia w Galerii Dębickiej oglądać można prace zgłoszone do X Jubileuszowego Konkursu Bombki Bożonarodzeniowej pod hasłem Maleńka Miłość. Organizatorami konkursu byli Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Weldon School w Dębicy.

Konkurs rozstrzygany był w trzech kategoriach. Prace oceniało jury w składzie: Ryszard Kucab, Jan Borek, Ireneusz Kozak i Marek Szymaszek.

W kategorii indywidualnej przedszkolaków pierwsze miejsce zdobyła Hanna Wrona z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Dębicy. Na drugim znalazł się Emil Sikora z PM nr 2 w Dębicy, a na trzecim Nikola Darłak z PM nr 5 w Dębicy. Wyróżnienia odebrali: Zofia Góra z PM nr 12 w Dębicy, Laura Ćwik z Niepublicznego Przedszkola Tęczowa Kraina w Pustyni, Kaja Drąg z Publicznego Przedszkola w Żyrakowie oraz Michalina Kręblewska z Weldon Kids.

Wśród przedszkolaków, ale w kategorii rodzinnej, najlepszą pracę wykonały: Martyna i Maja Baszczuk z PM nr 5 w Dębicy. Drugą nagrodę odebrała Zuzanna Zborowska z Weldon Kids, a trzecie: Jakub Radek z PM nr 2, Jan Niezgoda z PM nr 9 i Martyna Krasoń z Weldon Kids. Wyróżnione zostały: Hanna Cieśla z PM nr 11 i Nikola Dziurgot z NP Tęczowa Kraina w Pustyni. 

Wśród uczniów szkół podstawowych zwyciężyła Kinga Skarbek ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy. Drugie miejsce jurorzy przyznali ex aequo: Karolinie Kąferze z SP nr 9 i Emilii Ceroń z SP nr 2, a trzecie Laurze Łabno z SP nr 2. Wyróżnione uczennice to: Kinga Ostrowska z SP w Żyrakowie oraz Iga Mirowska z SP nr 2 w Dębicy.

Nagrody i upominki dla laureatów ufundowały firmy: Labofarb, Weldon, Galeria Dębicka, Moje Bambino, Darco, Goodyear, Fun&Sport, Catering i Wypieki - Pychotka.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe