Krzyż Kawalerski dla Stanisława Jarosza

  • 23.12.2019, 12:56
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Krzyż Kawalerski dla Stanisława Jarosza
Prezes firmy Taurus Stanisław Jarosz został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Uroczystość odbyła się w Pałacu Prezydenckim.

Jak czytamy  w uzasadnieniu, Stanisław Jarosz został uhonorowany za wybitne zasługi dla wzmacniania i unowocześniania systemu ochrony własności przemysłowej.

- To dla mnie ogromny zaszczyt i niespodziewane wyróżnienie, szczególnie w roku jubileuszu 30-lecia działalności mojej firm.  To oczywiste więc, że przyjąłem je w imieniu wszystkich, którzy wraz ze mną przez lata, ciężką pracą budowali Taurusa - mówi nagrodzony.

Od kilku miesięcy Stanisław Jarosz jest członkiem Rady ds. Przedsiębiorczości, działającej przy Prezydencie RP. Dzieli się swoim doświadczeniem jako przedsiębiorca-praktyk.

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 23.12.2019, 22:34
Gratuluję Coraz mniej takich ludzi
Eskimos
Eskimos 23.12.2019, 20:55
za wybitne zasługi dla wzmacniania i unowocześniania systemu ochrony własności przemysłowej.
Jak to będzie po polsku?
Ktoś przetłumaczy?

Pozostałe