Znów potrącenie na pasach. Kobieta w szpitalu

  • 24.12.2019, 07:59 (aktualizacja 24.12.2019, 08:15)
  • Grzegorz Król
Znów potrącenie na pasach. Kobieta w szpitalu
Ze złamaną nogą trafiła do szpitala kobieta, która została potrącona ok. godz. 7, na przejściu dla pieszych w Pilźnie.

Do zdarzenia doszło na pasach, na ul. Legionów, przy skrzyżowaniu z Maja. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący fordem jechał od strony obwodnicy Pilzna. Piesza chciała przejść z lewej na prawą stronę, patrząc z perspektywy siedzącego za kierownicą mężczyzny.

Poszkodowana trafiła do szpitala w Dębicy ze złamaniem nogi, w okolicy kolana. Na miejscu ruchem kierują strażacy, prawy pas w kierunku pilzneńskiego Rynku jest częściowo wyłączony z ruchu.

To kolejne potrącenie na pasach w ciągu kilkunastu ostatnich godzin. Wczoraj, w godzinach wieczornych na przejściu dla pieszych przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy, potrącone zostały dwie kobiety. Jedna z nich doznała bardzo poważnych obrażeń i w stanie ciężkim została przetransportowana do rzeszowskiego szpitala. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i zdjęcie nogi z gazu. Warunki na drogach od wczoraj są fatalne.

Czytaj także: Nie żyje mężczyzna pobity przez brata.

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
z
z 24.12.2019, 14:00
Po tej kostce, kiedy mokra, jedzie się jak po lodzie.
kaka
kaka 24.12.2019, 08:58
Piesi, zachowujcie szczególną ostrożność, bo pogoda nie ułatwia nikomu poruszania się po drogach a oświetlony samochód jednak jest lepiej widoczny od często nieoznakowanego pieszego!
wdr
wdr 24.12.2019, 11:22
Znak wyznaczający przejście dla pieszych jest świetnie widoczny. Kierujący pojazdem powinien zwolnić dojeżdżając do przejścia.
dwd
dwd 27.12.2019, 09:09
Pieszy ma zawsze pierwszeństwo tylko nie zawsze przeżyje. Zapamiętaj to. To w interesie pieszego jest zachowanie ostrożności i nie wchodzenia na pasy jak krowa na pastwisko.

Pozostałe