Policyjny pościg zakończony w szpitalu

  • 27.12.2019, 08:35 (aktualizacja 28.12.2019, 02:38)
  • Grzegorz Król
Policyjny pościg zakończony w szpitalu
Patrol dębickiej drogówki został wyprzedzony przez rozpędzonego opla vectrę. Policjanci ruszyli w pościg. Nie przypuszczali jednak, jak sytuacja się potoczy.

Do zdarzenia doszło w wigilijną noc, tuż przed północą. Policjanci z dębickiej drogówki patrolowali akurat ul. Sandomierską, kiedy na wysokości firmy Bratex wyprzedził ich rozpędzony opel vectra, na mołdawskich tablicach rejestracyjnych. Samochód miał włączone światła awaryjne. Policjanci ruszyli za autem. Pościg zakończył się w okolicach ronda im. Jana Jedynaka, na skrzyżowaniu ul. Rzeszowskiej i Tysiąclecia. Tam okazało się, że w aucie siedzi pięciu mężczyzn. Jeden z pasażerów miał niepokojące objawy, które mogły sugerować zawał serca. Kierowca auta pędził do szpitala.

- Po krótkiej rozmowie policjanci podjęli decyzję o eskorcie samochodu, w tym momencie cenna była każda sekunda - mówi nadkom. Robert Kras, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego w Dębicy.

Podczas przejazdu przez miasto o sytuacji został poinformowany personel szpitala, który już czekał na przyjazd radiowozu i eskortowanego opla. Życie mężczyzny dzięki pomocy policji, jak i szpitalnego personelu udało się uratować.

Czytaj także: Strażacy walczą z ogniem. Jedna osoba poszkodowana - zdjęcia

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anka
Anka 28.12.2019, 11:51
A legalnie są w PL jak nie to deportacja i koniec
WaWal
WaWal 27.12.2019, 17:55
Czy w Dębicy, w szpitalu jest kardiolog dyżurny? Albo ktoś kto w takiej sytuacji pomoże? Pytam, bo ze 2 dni temu z podobnymi objawami znajomą transportowali z Dębicy do Mielca.
Tomy
Tomy 29.12.2019, 15:22
Skoro przetransportowali do Mielca to najwyraźniej konieczne było wykonanie koronarografii. Ten zabieg na Podkarpaciu wykonuje tylko kilka szpitali. Miedzy innymi Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca w Mielcu więc lepiej trafić nie mogła. Pozdrawiam
gosc
gosc 27.12.2019, 17:14
zmienic komende
Proch
Proch 27.12.2019, 11:08
W innej komendzie chłopaki dostali by nagrody a w naszej pajdę bo przepał wyszedł...

Pozostałe