W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 29.12.2019, 12:42
  • Artur Barwacz
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Pierwszy numer Obserwatora Lokalnego datowany na 4 stycznia ukaże się już jutro, wyjątkowo w poniedziałek 30 grudnia. Kolejny już 7 stycznia, jak co tydzień we wtorek.

Zapraszamy do lektury.

Kup wydanie cyfrowe

 

 

Artur Barwacz

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wędkarz
wędkarz 03.01.2020, 13:49
Prawda jest banalna, tylko ryba wpływa na wszystko.
Czytelniczka
Czytelniczka 03.01.2020, 08:29
Mam jedno zasadnicze pytanie. Dlaczego Redakcja nie opisała metodologii tworzenia rankingu? W jaki sposób, ta czy inna osoba się w nim znalazła. Znam co najmniej kilka osób, które bardziej "zasługują" na znalezienie się w nim, niż przykładowo szef jakieś gminnej jednostki, mający pod sobą większość personelu niższego szczebla.
Dzbanek
Dzbanek 01.01.2020, 22:34
Ten ranking to żenada, a w ogole przypisy przy niektorych osobach to sobie redakcja dopowiada. Nie ma w nim osób, które realnie mają wpływ, ale nie sa dyrektorem/szefem/prezesem jakiejs tam debickiej czy poddebickiej instytucji! Kto w ogole to układa?
interpretator
interpretator 01.01.2020, 10:37
Można wpływać pozytywnie można też negatywnie. Jeżeli taki wpływowy zadłuża kierowaną przez siebie Firmę na kilkadziesiąt mln zł to wpływa szalenie na jej funkcjonowanie i powinien być adekwatnie do poczynionych szkód umiejscowiony w rankingu na bardzo wysokiej pozycji. Czyż nie ?
Baba Jaga
Baba Jaga 01.01.2020, 00:15
Bezapelacyjnie najbardziej wpływowy jest mój pies. Przynajmniej u mnie w domu.
kicia
kicia 01.01.2020, 11:15
Mąż daleko za psem?
czytelnik
czytelnik 31.12.2019, 04:54
Te Wasze rankingi zmieniły moje życie na lepsze. Dzięki !
Obserwator
Obserwator 31.12.2019, 20:50
Moje też. Zwłaszcza gdy sobie pomyślę ile ci tzw. wpływowi realnie mogą. Realnych decydentów tu albo nie ma, albo wycofani na dalszy plan.
Mariusz K.
Mariusz K. 01.01.2020, 11:17
Jak się mają wpływy do demokracji?
czytelnik
czytelnik 30.12.2019, 16:45
A ja to proponowałbym ranking na najlepszego Naczelnego gazety "Obserwator" !
Mieszkaniec
Mieszkaniec 30.12.2019, 08:50
Spółdzielnia Mieszkaniowa IGLOOPOL w Dębicy Informuje, że Urząd Miasta w Dębicy decyzją administracyjną z dnia 31 października 2019 r. nr OŚ.6232.6.103.2019 określił wysokość opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi jako stawkę opłaty za odpady niesegregowane
za miesiące sierpień 2019 r. i wrzesień 2019 r. ( zmiana z 14,75 zł na 23,00 zł / osobę za miesiąc ).

Uzasadnieniem W/w decyzji jest zbieranie odpadów w sposób nieselektywny przy zdeklarowaniu selektywnego ich zbierania.

1. Proszę o publikację decyzji OŚ.6232.6.103.2019.

2. Kiedy wydano ostatnie klucze do zamykanych śmietników ?

3. Proszę o komentarze mieszkańców osiedla na w/w temat.
Dddddddd
Dddddddd 31.12.2019, 14:57
Ile posiadacie kontenerów do segregacji? Czy są to kontenery opróżniane na miejscu czy zabierają ze sobą. Jesli porozniaja na miejscu i tak wszystko idzie w jeden samochód(w tym wypadku zawsze beda wciskać kit ze nie segregujecie i podniesienie opłat jest potrzebne), a jeśli zabierają ze sobą to ok ale podwyżka opłat jest nie uzasadniona
cierpliwy
cierpliwy 31.12.2019, 12:48
Podobno prawo nie działa wstecz, to jak to rozumieć decyzja październikowa, a opłaty za za miesiące sierpień 2019 r. i wrzesień 2019 r. ?. Mimo rozdanych kluczy 2 tygodnie temu cześć kontenerów stoi na zewnątrz wiaty, do których jest dostęp ogólny.
Rukep
Rukep 30.12.2019, 17:06
bardzo dobrze nauczyc sie segregowac
Jasne
Jasne 01.01.2020, 12:27
Zero zrozumienia tematu.

Pozostałe