Mieszkańcy twierdzą, że to podpalenie - zdjęcia

  • 28.12.2019, 02:19
  • Grzegorz Król
Mieszkańcy twierdzą, że to podpalenie - zdjęcia
Około 1 w nocy z 27 na 28 grudnia zawyły syreny w Paszczynie. Doszczętnie spłonął budynek gospodarczy. Obserwujący akcję strażaków ludzie twierdzą, że to podpalenie.

- Wierzy pan, że samo się zapaliło? O tej godzinie? Zresztą to nie pierwszy raz u nas w ostatnim czasie, dziwne to wszystko - mówi jeden z mężczyzn.

Drugi dodaje, że w budynku gospodarczym, który od lat stoi nieużytkowany nie było instalacji elektrycznej, więc nie ma mowy o zwarciu.

Ogień doszczętnie zniszczył drewnianą konstrukcję dachu. Strażakom nie pozostało nic innego, jak kawałek po kawałku wyciągać spalone drewno i przelewać je wodą. Na miejscu pracowali zarówno ci z OSP, jak i zawodowi z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy. Obecni byli również policjanci, którzy pytali mieszkańców sąsiednich domów m.in. o to, czy nie zauważyli nikogo podejrzanego w okolicy.

Czytaj także: Policyjny pościg zakończony w szpitalu

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe