Koncert charytatywny II LO z zespołem Akurat

  • 25.01.2017, 11:43 (aktualizacja 25.01.2017, 11:54)
  • Admin Admin
Koncert charytatywny II LO z zespołem Akurat
II Liceum Ogólnokształcące we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Dębicy zapraszają na kolejną edycję koncertu dla dzieci chorych na mukowiscydozę - Anioły są tak ciche – dzielimy się swoim talentem pomagając innym. Tegoroczną gwiazdą będzie zespół Akurat, który wystąpi na scenie Domu Kultury Mors 15 lutego, o godz.11:00. Wstęp – 12 zł.

Tradycją koncertu są występy dębickich wokalistów i muzyków. Na scenie zaprezentują się: Sara Drozd, Klaudia Chmura, Natalia Kopek, Wiktoria Gawlik (wokal, gitara), Szymon Ziaja, Maciej Kita (wokal, gitara), Alicja Deszcz (pianino), Magdalena Stachnik (pianino), Dawid Lach (pianino).
Dodatkowo zagrają zespoły Engamber i Why Not.
Patronat honorowy nad koncertem objęli Burmistrz Miasta Dębica i Starosta Powiatu Dębickiego.
.
Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe