Trwa zbiórka na pogorzelców z Gumnisk

  • 01.01.2020, 21:43
  • Tomasz Ratuszniak
Trwa zbiórka na pogorzelców z Gumnisk fot. zrzutka.pl
5-osobowa rodzina dach nad głową straciła początkiem grudnia. Drewniany dom, w którym mieszkało m.in. młode małżeństwo z dzieckiem, spłonął doszczętnie. Dlatego rodzina zbiera pieniądze na budowę nowego.

Pożar wybuchł w nocy z 3 na 4 grudnia. Kiedy na miejsce dojechali strażacy ogień trawił już cały budynek. Akcja, w której brało udział 25 strażaków (PSP, a także OSP z Podgrodzia i Braciejowej) trwała trzy godziny. Nikomu nic się nie stało, ale rodzina została bez dachu nad głową.
Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka na odbudowę domu. Potrzeba 100 tys. zł. Na razie udało się zebrać tylko 7,8 tys. zł, ale do końca zbiórki zostało jeszcze prawie dwa miesiące.
Rodzinę z Gumnisk wspomóc można pod tym adresem: https://zrzutka.pl/brw24n

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe