Biegał po autostradzie

  • 02.01.2020, 08:14 (aktualizacja 02.01.2020, 08:25)
  • Grzegorz Król
Biegał po autostradzie
W nocy z 1 na 2 stycznia do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy dotarła informacja o biegającym po autostradzie mężczyźnie.

Zaraz po tej pierwszej - jak informuje nadkom. Robert Kras, specjalista Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy - dotarły do policjantów jeszcze dwa podobne.

- Według pierwszego zgłoszenia pijany mężczyzna biegł autostradą na 520 kilometrze, w kierunku Rzeszowa - mówi nadkom. Robert Kras.

Na miejsce został wysłany patrol, który bardzo szybko namierzył mężczyznę i zabrał go z trasy. Już poza nią został wylegitymowany. Okazał się nim obywatel Ukrainy, posiadający wymagane dokumenty, uprawniające do pobytu w Polsce. Mężczyzna - wbrew pierwszym informacjom - był trzeźwy. Policjantom wytłumaczył, że zepsuł się mu samochód, który zostawił na Miejscu Obsługi Podróżnych.

- Chciał się dostać do Dębicy, żeby pojechać dalej pociągiem lub autobusem. Policjanci odstawili pana na dębicki dworzec - dodaje nadkom. Robert Kras.

Przypomina także, że poruszanie się pieszych po autostradzie jest całkowicie zabronione.

Czytaj także: Pieszy ze złamaniem w szpitalu

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe