Kierowca bmw trafił do szpitala, łoś nie przeżył - zdjęcia

  • 02.01.2020, 23:44 (aktualizacja 02.01.2020, 23:59)
  • Grzegorz Król
Kierowca bmw trafił do szpitala, łoś nie przeżył - zdjęcia
Około godz. 22, na drodze wojewódzkiej 985 w Pustkowie doszło do zderzenia bmw z samicą łosia - klępą. Kierujący samochodem z obrażeniami głowy trafił do dębickiego szpitala. Zwierzę nie przeżyło zderzenia.

Kierujący bmw mieszkaniec powiatu dębickiego jechał od strony Mielca, w kierunku Dębicy. W Pustkowie, tuż przed Brzeźnicą na drogę wybiegła samica łosia. Doszło do uderzenia. Ważące pół tony zwierzę wpadło na maskę samochodu, mocno go uszkadzając. Kierowca auta doznał obrażeń głowy i został przewieziony do dębickiego szpitala. Droga przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana, potem policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Czytaj także: Biegał po autostradzie

Grzegorz Król

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
mała uwaga
mała uwaga 04.01.2020, 23:58
Jeżeli piszecie o kierowcach BMW, jak tu np: "Kierujący samochodem z obrażeniami głowy trafił do dębickiego szpitala."
Proszę dodać słowo kolejny albo dodatkowy.
Wtedy nabiera to większego sensu, np.:
Kierujący samochodem BMW z kolejnymi/dodatkowymi obrażeniami głowy trafił do dębickiego szpitala.
Ja
Ja 03.01.2020, 18:22
Nasz rząd z niczym sobie nie radzi. Z sędziami nie, pijakami na drodze nie, w dzikami jeleniami, sarnami, losiami nie........ Z 500+ tak.
Luki
Luki 03.01.2020, 22:00
Zad PO PSL zato radzil sobie *** ze wszystki najlepiej z rozkradaniem i sprzedawaniem majatku za bezcen
basia
basia 04.01.2020, 06:03
Luki zgłaszam ten wpis jako pomówienie na policję!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 03.01.2020, 15:51
Szczęście mogło się skończyć w momencie wjazdu do szpitala.??
Dębica -mysle że nie ma gorszego szpitala w całym powiecie
1919
1919 03.01.2020, 14:43
Do łosi nie wolno strzelac.
Wieki łowczy dworu
Wieki łowczy dworu 03.01.2020, 07:49
Rozumiem że wizerunki funkcjonariusza Policji już nie trzeba zamazywać...?
bubek
bubek 03.01.2020, 18:24
yyy nie bo to funkcjonariusz PUBLICZNY
Myśliwy
Myśliwy 03.01.2020, 00:25
Facet miał dużo szczęścia że to przeżył, zderzenie z łosiem jest bardzo niebezpieczne ze względu na budowę ciała tego zwierzęcia. Powinien być natychmiastowy odstrzał w okolicznych lasach zanim zginie ktoś niewinny.
@
@ 03.01.2020, 08:27
Noga z gazu. Wszędzie tam są znaki "Uwaga zwierzęta leśne". Wystarczy się do nich stosować. Wg rozumowania myśliwego powinni chyba postępować inni. Kierowca wykonuje niebezpieczne manewry - odstrzelić, przekroczyłeś prędkość - odstrzelić, źle zaparkowałeś- odstrzelić. Myśliwemu tylko zabijanie w głowie.
Qwerty
Qwerty 06.01.2020, 18:14
Najlepiej 20km/h się poruszajmy bo te znaki są WSZĘDZIE. Byle tylko za szkodę w wyniku stłuczki z jakimś zwierzem nie płacić. Niech kierowcy zakupia AC a w razie utraty życie przecież zwierzę jest najważniejsze. Ot takie piękne czasy mamy.
Ktoś
Ktoś 03.01.2020, 18:04
Chłopie, zastanów się czasami co napiszesz, jak może to kogoś urazić, jestem bardzooooo ciekawa czy byś tak mówił jakby dotyczyło to twojego bliskiego! Łatwo mówić i pisać jak nie dotyczy cię to w żaden sposób. Tak samo proszę nie udawać wzorowego kierowcy bo tacy nie istnieją. A odstrzelić to możesz sam sobie jak ci życie nie miłe
@
@ 03.01.2020, 19:43
Do "Ktoś". Chyba nie rozumiesz co to jest ironia.
Terry
Terry 03.01.2020, 07:36
Jest taki jeden radny miejski ktory lubi strzelac do dzików, moze do łosi tez by się zgodził?
Niur
Niur 04.01.2020, 20:00
Kto?
Ja
Ja 03.01.2020, 06:49
Fakt, ze miał szczęście. Podejrzewam, że gdyby jechał z nakazaną prędkością było by mniej strat, niewinny więc nie był.
Dziki
Dziki 03.01.2020, 21:30
O czym ty piszesz! Tam jest ograniczenie do 70km/h! Biarac pod uwagę 70km/h+ 500 kg! Myśl trochę. Miałem przypadek gdzie przy 100km/h uderzylem w kuropatwe, zderzak rozwalony. Drugi przy 80km/h zając, zderzak, chłodnica + mocowania chłodnicy. Gdyby przekroczył te 70 to zniszczenia były by ogromne. Nie udzielaj się jak nie masz pojęcia!
Mieszkanka
Mieszkanka 04.01.2020, 18:16
Akurat w tym miejscu na odcinku ok. 100 m jest ograniczenie do 50 km/h
Dzik
Dzik 03.01.2020, 20:43
Zasz sytuację? To nie pier.ol.
Znak jest 70 km/h ty masz pojęcie jakie są szkody przy 70 i pół tony? Przy 100 km/h kuropatwa rozwalił mi cały zderzak. Myśl to nie boli
Ona
Ona 03.01.2020, 14:16
Zycze powodzenia i wyhamowania ;)
Jadąc 20km/h wyskoczyla sarna, sorry biegla prosto do swiatla. Zahamowalam i co z tego jak ona i tak uderzyla w moj stojacy samochod. I kto za to zaplaci?

Pozostałe