Na scenie DK Mors muzycznie powitają rok

  • 07.01.2020, 08:54
  • Tomasz Ratuszniak
Na scenie DK Mors muzycznie powitają rok
Kolędy i pastorałki, ale też utwory muzyki klasycznej i rozrywkowej, usłyszeć będzie można 10 stycznia podczas Koncertu Noworocznego w Domu Kultury Mors.

Wydarzenie, organizowane przez Zespół Państwowych Szkół Muzycznych oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Młodych Talentów w Dębicy, rozpocznie się o godz. 17:00.
Na scenie zobaczyć, a przede wszystkim usłyszeć będzie można orkiestrę symfoniczną pod batutą Ewy Trojan, chór prowadzony przez Alicję Stasiowską-Piwowar, orkiestrę smyczkową Marty Fortuny, orkiestrę symfoniczną Anastasiji Vrublevskiej i zespół instrumentów dętych Andrzeja Korusa.
Towarzyszyć im będą soliści: sopranistka Anna Maria Balawender i baryton Karol Bonawentura Mieliński. Wystąpi też grupa Bohemia Trio w składzie: Jagoda Prucnal-Podgórska - skrzypce, Anna Prucnal - skrzypce, Jacek Podgórski - wiolonczela. Koncert poprowadzi Renata Żabicka.
Darmowe wejściówki odebrać można w szkole muzycznej.

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe