Ostatnia szansa, by kupić bilet na koncert gwiazd w Chotowej

  • 07.01.2020, 11:34 (aktualizacja 07.01.2020, 11:40)
  • Agnieszka Kruszyńska-Idzior
Ostatnia szansa, by kupić bilet na koncert gwiazd w Chotowej
Koncert Noworoczny VIVA Wiedeń - VIVA Broadway odbędzie się w niedzielę 19 stycznia. Będzie można usłyszeć najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali jak i aranżacje utworów rockowych i pop kultury. Bilety w cenie 50 zł można nabyć w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Czarnej.


W programie wezmą udział międzynarodowej klasy artyści – znani polskiej i międzynarodowej publiczności, a wśród nich Melanie Goerlitz, gwiazda z Nowego Jorku, która koncertuje na scenach USA oraz Europy. Goerlitz jest solistką w amerykańskim „National Tours".
Agata Sava mezzosopran - solistka opery w Pradze, która koncertuje aktywnie na scenach całego świata takich jak: Chicago Philharmonic Hall, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Lucerne Concert Hall. Wśród solistów nie zabraknie Vincenta Schirrmachera, który jest solistą opery we Wiedniu. Program wzbogaci Piotr Salata, finalista program The Voice of Poland, w wykonaniu którego usłyszymy "Fall on me" – najnowszy przebój A. Bocelli i M. Bocelli.
Johannem Straussem XXII wieku będzie Artur Banaszkiewicz, skrzypek solista koncertujący w największych salach Europy takich jak Filharmonia Berlińska, Concertgebow w Amsterdamie, Gewandhaus Leipzig czy Musikverein we Wiedniu. Całość koncertu poprowadzi znany światowej publiczności dyrygent, wirtuoz klarnetu i producent Maestro Woytek Mrozek.

Agnieszka Kruszyńska-Idzior

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonim
Anonim 07.01.2020, 19:24
A w piątej już nie było biletów. To jak to jest?
ddddd
ddddd 16.01.2020, 08:14
duze zainteresowanie jest wiec gmina uruchomili drugi koncert o 18;30

Pozostałe