Kilka ulic zamkniętych. Impreza w niedzielę

  • 08.01.2020, 08:15 (aktualizacja 08.01.2020, 13:13)
  • Grzegorz Król
Kilka ulic zamkniętych. Impreza w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę, o godz. 11 rozpocznie się kolejna Motoorkiestra organizowana prze Automobilklub Stomil w Dębicy. Z ruchu wyłączonych zostanie kilka ulic.

Będzie to już 8 edycja Dębickiej Motoorkiestry, czyli zawodów samochodowych w samym centrum Dębicy. Idea jak co roku ta sama - wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego oprócz sportowej rywalizacji odbędą się licytacje przejazdów oraz prezentów od sponsorów. Pierwsze przejazdy sportowe rozpoczną się o godzinie 11, a około godziny 14 przewidujemy rozpoczęcie przejazdów licytowanych. W związku z imprezą zamknięte będą ulice w Rynku, a także część ul. Piekarskiej (od Rynku do Żuławskiego) i Żuławskiego (od Piekarskiej do Żeromskiego), cała Żeromskiego i fragment Kościuszki (od Żeromskiego do Rzeszowskiej), według załączonej mapy, przygotowanej przez Automobilklub Stomil w Dębicy.

Czytaj także: Turniej potrwa dwa dni, rusza w sobotę

Grzegorz Król

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe