Wielki sukces dziewcząt z Piątki. Jadą na finał krajowy

  • 08.01.2020, 17:51
  • Janusz Grajcar
Wielki sukces dziewcząt z Piątki. Jadą na finał krajowy
Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy zagrają w finałach Mistrzostw Polski w unihokeju, które odbędą się w dniach 11-14 czerwca w Elblągu. Awans wywalczyły sobie w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Bukowsku.

SP 5 w Dębicy była jedyną szkołą w Polsce, która wprowadziła do finałów wojewódzkich aż cztery drużyny, po jednej w każdej kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców.

W Sanoku starsi chłopcy (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) zakończyli zmagania tuż za podium. Grali w składzie: Dawid Balasa, Piotr Bukowy, Mateusz Ćwik, Jakub Gawle, Jakub Kieraś, Adam Kozioł, Antoni Migała, Jakub Mosior, Kacper Mryczko, Mikołaj Pękala, Oskar Wrona, Filip Zięba. opiekunowie: Michał Wiktor, Arkadiusz Burnat.

Na miejscu piątym w turnieju finałowym w Żurawicy zakończyli zmagania ich młodsi koledzy (Igrzyska Dzieci). Byli to: Łukasz Bobulski, Krzysztof Bujak, Karol Buszek, Dariusz Pado, Krzysztof Pragłowski, Antoni Rokita, Oskar Solak, Szymon Stasiowski, Amadeusz Ulak. Opiekunowie: Arkadiusz Burnat, Michał Wiktor.

Dziewczęta starsze (IMS) rywalizowały w Padwi Narodowej i zajęły siódmą lokatę. Zagrały: Nadia Balasa, Martyna Busz, Marika Choma, Aleksandra Jaskot, Amelia Kuta, Oliwia Kędzior, Alicja Rojek, Julia Soja, Zuzanna Stepaniak, Olga Szarek i Otylia Teodorczyk. Opiekunowie: Arkadiusz Burnat, Michał Wiktor.

A największy sukces odniosły dziewczęta młodsze, które okazały się najlepsze na Podkarpaciu. Po ten sukces sięgnęły: Aleksandra Bystrek, Emilia Bystrek, Martyna Gajda, Zofia Gawle, Kinga Gryglewicz, Maria Horodyńska, Tatiana Kędzior, Adrianna Kuczera, Roksana Maniak, Julia Kuta. Opiekunowie: Michał Wiktor, Arkadiusz Burnat.
 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe