II LO z tytułem Złotej Szkoły, Kwiatek też

  • 09.01.2020, 10:36 (aktualizacja 09.01.2020, 11:13)
  • Grzegorz Król
II LO z tytułem Złotej Szkoły, Kwiatek też
Kolejny raz miesięcznik Perspektywy opublikowały ranking liceów w Polsce. Wśród wyróżnionych tytułem Złotej Szkoły znalazło się II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, które zajęło 198 miejsce w kraju, a także technikum przy Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, znajdujące się na 36 miejscu w Polsce.

Wszystkie szkoły, które uplasowały się na miejscach od 1 do 200 mogą się nim posługiwać, w tym także II LO, które w rankingu wojewódzkim zajęło wysokie, ósme miejsce.

Drugą szkołą z Dębicy, którą w rankingu można znaleźć jest I LO. Uplasowała się jednak dopiero na 609 pozycji, z kolei w rankingu wojewódzkim jest to 28 lokata. Popularnemu Jagielle przysługuje tytuł Brązowej Szkoły.

Powody do dumy możemy mieć także w przypadku techników. Wysokie 36. miejsce w kraju i 2. lokatę w województwie zajęło technikum przy Zespole Szkół nr 2, czyli w Kwiatku, które także może posługiwać się tytułem Złotej Szkoły. Z kolei technikum przy Zespole Szkół Ekonomicznych uplasowało się na 406 miejscu w kraju i 27 w województwie i otrzymało tytuł Brązowej Szkoły.

Czytaj także: To był rekordowy rok!

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ABC
ABC 10.01.2020, 13:37
Raczej sukces uczniow i ich rodzicow, sponsorujących korepetycje. Przynajmniej w przypadku II LO.

Pozostałe