Chcą zebrać 35 litrów krwi. Pomożesz?

  • 10.01.2020, 08:19
  • Grzegorz Król
Chcą zebrać 35 litrów krwi. Pomożesz?
W tym roku Szkoła Podstawowa nr 9 w Dębicy świętowała będzie jubileusz 35-lecia działalności. Z tej okazji ogłoszona została akcja 35 litrów krwi na 35-lecie Dębickiej Dziewiątki.

W akcji mogą brać udział nauczyciele szkoły, ale również rodzice, dorosłe rodzeństwo uczniów, jak i przyjaciele szkoły. Ważne, by osoby, które się zadeklarują zarezerwowały ok. dwie godziny, od stycznia do kwietnia i udały się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział Terenowy Dębica.

Wszelkich informacji w sprawie akcji udzielają nauczycielki szkoły - Marta Pitak oraz Barbara Rubach, które są opiekunkami Szkolnego Koła Polskiego Czerwonego Krzyża. Informacje można uzyskać także w sekretariacie szkoły.

Czytaj także: To był rekordowy rok!

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe