Nie żyje Jan Sarnecki

  • 11.01.2020, 10:46 (aktualizacja 12.01.2020, 11:00)
  • Janusz Grajcar
Nie żyje Jan Sarnecki Jan Sarnecki był też w przeszłości bramkarzem w Brzostowiance. Tu podczas Dni Sportu w Brzostku w 2015 roku.
W piątek 10 stycznia zmarł były radny i sołtys Kleci Jan Sarnecki.

- Zapamiętamy Cię Jasiu jako wspaniałego i oddanego samorządowca oraz kolegę. Pamiętać będziemy zawsze Twój wkład w rozwój naszego miasta i naszej gminy. Na długie lata pozostaną w Kleciach efekty Twojej pracy samorządowej. Byłeś dobrym człowiekiem - napisał na swoim profilu fejsbukowym burmistrz Brzostku Wojciech Staniszewski, składając jednocześnie kondolencje rodzinie zmarłego.

Radnym Rady Miejskiej w Brzostku Jan Sarnecki był przez dwie kadencje w latach 2010-2018 , a sołtysem Kleci od 2011 roku do dnia śmierci.

Zmarł w wieku 70 lat. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 14 stycznia o godz. 14:00 w Brzostku.

Czytaj też Ks. Adam Bartkowicz pośmiertnie odznaczony przez prezydenta

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe