Rozpoczął się nabór na studia podyplomowe w Dębicy 

  • 26.01.2017, 15:25 (aktualizacja 26.01.2017, 19:18)
  • Admin Admin
Rozpoczął się nabór na studia podyplomowe w Dębicy
Jeśli uda się uruchomić studia podyplomowe w ośrodku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (UEK), to profesorowie tej uczelni (na zdjęciu) nie znikną z Dębicy. Właśnie rozpoczął się nabór na semestr letni roku akademickiego 2016/2017 na dwóch kierunkach: zarządzanie w jednostkach administracji publicznej oraz rachunkowość i finanse (dla początkujących i dla zaawansowanych). Kandydaci mogą składać dokumenty do 14 lutego br.

ZARZĄDZANIE W JEDNOSTKACH ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
.
To studia skierowane do osób z gmin powiatu dębickiego. Czy uda się je uruchomić zależy też od włodarzy gmin i powiatu, którzy wcześniej deklarowali, że skierują na nie urzędników samorządowych.
Studia potrwają 2 semestry (semestr pierwszy: marzec-czerwiec 2017, semestr drugi: październik 2017-luty 2018). Zajęcia odbywać się będą w weekendy - 12 spotkań, po 6 w każdym semestrze; łącznie 207 godzin.
Koszt: 3 500 zł (płatne w dwóch ratach po 1 750 zł) oraz 85 zł opłaty rekrutacyjnej.
Jak czytamy na stronie uczelni, studia służą przede wszystkim podniesieniu kompetencji zawodowych pracowników administracji publicznej. Program został skonstruowany tak, aby uczestnicy studiów mogli zdobyć kompleksową wiedzę oraz umiejętności, dlatego obejmują blok przedmiotów z zakresu:
- prawa,
- finansów publicznych,
- programowania rozwoju,
- funkcjonowania podmiotów publicznych.
Zajęcia będą prowadzone przez ekonomistów, socjologów, architektów-urbanistów, speców od zarządzania, prawników.
Studia umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie projektowania, wdrażania i oceny efektywności przedsięwzięć i programów publicznych, jak również sprawnego i skutecznego zarządzania przedsięwzięciami publicznymi w różnych dziedzinach działalności administracji publicznej.
Absolwenci otrzymują świadectwo ukończenia studiów podyplomowych wydane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Małopolską Szkołę Administracji Publicznej.
Kierownikiem studiów jest dr Michał Kudłacz; e-mail: michal.kudlacz(at)uek.krakow.pl, tel. (12) 293 75 41.
Szczegółowe informacje:
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie - Ośrodek  w Dębicy
ul. Kościuszki 32
kontakt: kierownik administracyjny Ośrodka w Dębicy mgr inż. Jolanta Paździor
tel.: 695 608 466
e-mail: [email protected]
.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe