Kiedy pojedziemy tunelem z Głowackiego na Fabryczną?

  • 27.01.2017, 10:11
  • Admin Admin
Kiedy pojedziemy tunelem z Głowackiego na Fabryczną? Janusz Grajcar
Optymistyczny wariant zakłada, że pod koniec maja. Ale w ten wariant nie wierzy nawet burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk. Skąd się biorą ciągłe opóźnienia przy budowie przejazdów pod torami w Dębicy? Piszemy o tym na najnowszym numerze Obserwatora Lokalnego.

Także o tym, kiedy na Głowackiego otwarte zostanie rondo (choć bez wjazdu do tunelu).

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
referendysta
referendysta 02.02.2017, 10:17
Szewczyk "władco" Dębicy gdy nie będzie przejazdu z ulicy Głowackiego na Fabryczną do maja 2017 r. szykujemy już podpisy na listach aby nieroba budżetowego wylać ze stołka na zbity pysk.Niech nierób budżetowy szuka etatu" w biznesie prywatnym " na pewno sprawdzi się idealnie !!!!Budżetowy nierób ukończył zaoczną socjologię w Tyczynie (wieś koło Rzeszowa !!! ) więc propozycji dla takiego wybitnego fachowca w" biznesie prywatnym" nie zabraknie !!!
Teresa
Teresa 28.01.2017, 15:05
Kiedy pojedziemy tunelem z Głowackiego na Fabryczną?
Czy nie można napisać kiedy będzie otwarte tylko wysyłać do przeczytania Obserwatora, chodzi o kasę a nie o wiadomość na którą czekają mieszkańcy Dębicy
Don pedro
Don pedro 28.01.2017, 08:04
To tylko w Polsce takie dziadostwo w Deutschland już dawno byłoby otwarte
pp
pp 27.01.2017, 12:05
A rondo ?

Pozostałe