W sobotę w Nagawczynie, w niedzielę w Zawadzie

  • 14.01.2020, 22:00
  • Tomasz Ratuszniak
W sobotę w Nagawczynie, w niedzielę w Zawadzie Kinga Kutrzuba podczas zeszłorocznego Koncertu Noworocznego. fot. CKiB
W sobotę 18 stycznia mieszkańcy Nagawczyny kolędować będą w tamtejszym domu kultury. Dzień później w Sanktuarium NNMP w Zawadzie odbędzie się Koncert Noworoczny.

Noworoczne Kolędowanie w Nagawczynie rozpocznie się o godz. 15:00 mszą świętą w kościele Dobrego Pasterza w Nagawczynie w intencji seniorów. Koncert kolęd i pastorałek w Domu Kultury w Nagawczynie rozpocznie się o godz. 16:00. Po koncercie organizatorzy zapraszają mieszkańców na wspólne kolędowanie i poczęstunek. Wstęp wolny. 
Na to wydarzenie zapraszają: Parafia Dobrego Pasterza w Nagawczynie, Klub Seniora w Nagawczynie, Ochotnicza Straż Pożarna w Nagawczynie, Sołtys i Radna Gminy Dębica Agata Wiater.

W niedzielę 19 stycznia o godz. 17:30 rozpocznie się natomiast Koncert Noworoczny w sanktuarium w Zawadzie. Wystąpią: Orkiestra Dęta - Gmina Dębica pod dyrekcją Erwina Żebro oraz solistki Kinga Kutrzuba i Maria Barnaś.
Organizatorzy: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Stowarzyszenie Orkiestra Dęta – Gmina Dębica oraz Parafia p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe