Śnieżka na pokładzie WOŚP

  • 15.01.2020, 14:59 (aktualizacja 15.01.2020, 15:05)
  • Źródło: Informacja Śnieżka SA
Śnieżka na pokładzie WOŚP Śnieżka SA
28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tradycyjnie wsparła firma Śnieżka – przekazując na rzecz fundacji łącznie 70 000 zł.

Jak co roku, w drugą niedzielę stycznia, w wielu miastach w Polsce rozbrzmiały dźwięki kultowego „hymnu” WOŚP, a na ulicach pojawili się kwestujący wolontariusze. We wspólną pomoc angażują się wszyscy – zarówno pojedyncze osoby, jak i duże firmy. Śnieżka gra z Orkiestrą od wielu lat. W tym roku nie mogło być inaczej.
Dla sztabu „Dębica Kwiatek” Śnieżka przekazała czek na kwotę 60 000 zł, a dla sztabu w pobliskim Pustkowie Osiedlu ¬– 10 000 zł. Wsparła ona również okoliczne sztaby WOŚP, przekazując im firmowe gadżety. Dochód z licytacji w całości trafił do fundacji.
Tegoroczny finał WOŚP upłynął pod znakiem zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Fundacja zbierała środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Śnieżka od lat angażuje się w zbiórki WOŚP, jednocześnie prowadząc własną akcję społeczną nakierowaną na pomoc najmłodszym pacjentom polskich szpitali. W ramach projektu „Dziecięcy świat w kolorach” Śnieżka od 15 lat zamienia oddziały dziecięce placówek medycznych w całej Polsce w kolorowe, przyjazne przestrzenie.
Zeszłoroczny, 27. Finał WOŚP, którego celem był zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, zakończył się rekordowym wynikiem blisko 176 milionów złotych. Szpital w Dębicy w ostatnim czasie otrzymał od Fundacji WOŚP sprzęt o wartości ok. 500 000 zł.

Informacja prasowa i zdjęcia: Śnieżka SA

Źródło: Informacja Śnieżka SA

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe