W niedzielę zagrają dla Jasia Podgórskiego

  • 16.01.2020, 12:03
  • Tomasz Ratuszniak
W niedzielę zagrają dla Jasia Podgórskiego
19 stycznia o godz. 19:00 w Domu Kultury w Pilźnie rozpocznie się koncert charytatywny na rzecz 4,5-letniego Jasia Podgórskiego ze Słotowej. Organizatorem imprezy jest Szkoła Muzyczna KIK Muza.

Jasiu cierpi na mózgowe porażenie dziecięce z niedowładem spastycznym nóg. Wymaga ciągłej rehabilitacji i właśnie na ten cel organizowany jest koncert.

Poprowadzi go Katarzyna Ciecieręga. Najpierw przed publicznością z pokazem baniek zaprezentuje się Maciej Słabosz - Bańkowe Pilzno. Około godz. 16:30 z koncertem kolęd i pastorałek wystąpią uczniowie i przyjaciele Szkoły Muzycznej KIK Muza z Pilzna. Zagrają około 80 minut.

W organizację imprezy włączyli się również: Koło Gospodyń Wiejskich ze Słotowej, Dom Kultury w Pilźnie, OSP Pilzno, Stowarzyszenie CieKawka, Koło Wolontariatu z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Pilźnie oraz uczniowie klasy VIII C z PSP w Pilźnie.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe