Przejdą szlakiem partyzanckim II Zgrupowania AK Obwodu Dębica

  • 17.01.2020, 21:18
  • Tomasz Ratuszniak
Przejdą szlakiem partyzanckim II Zgrupowania AK Obwodu Dębica fot. StockSnap z Pixabay
Wyruszą z Gumnisk, by przejść przez Berdech, Klabachówkę, Jar i Kałużówkę. Wszystko po to, by w 75. rocznicę rozwiązania Armii Krajowej, upamiętnić bohaterów Polski Podziemnej.

Pieszy Rajd Zimowy Szlakiem Partyzanckim II Zgrupowania AK Obwodu Dębica odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 stycznia. Rozpocznie się o godz. 7:00 mszą świętą w kościele w Gumniskach. O godz. 8:00 uczestnicy rajdu wyruszą na trasę, która prowadzić będzie z Gumnisk, przez Berdech, Klabachówkę, Jar, Kałużówkę z powrotem do Gumnisk. Zakończenie rajdu planowane jest na godz. 14:00.

Organizatorem wydarzenia jest Światowy Związek Żołnierze Armii Krajowej - Środowisko 5. Pułku Strzelców Konnych Armii Krajowej w Dębicy.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe