Ten list jest dla pani Anny znakiem z nieba

  • 20.01.2020, 17:24 (aktualizacja 20.01.2020, 17:42)
  • Janusz Grajcar
Ten list jest dla pani Anny znakiem z nieba
W sierpniu ubiegłego roku pani Anna Ząbek pożegnała na zawsze swoją mamę. Pięć miesięcy później znalazła list, który - ma wrażenie - jest znakiem z nieba od niej.

- W dniu dzisiejszym na Zawierzbiu podczas spaceru z psem znalazłam balonik z karteczką. Na kartce w języku czeskim napisane były życzenia, na odwrocie miejscowość Koldin. Jest to w Czechach, 485 km od Dębicy. Wrzuciłam info na FB i udało mi się znaleźć nadawcę balonika - pisze pani Anna.

Listy do św. Mikołaja wysłały dzieci z Koldina 15 grudnia 2019 roku. Nadawcą tego, który znalazła, była kobieta, która nie ma profilu na FB. Pani Annie Ząbek udało się skontaktować z jej partnerem, którym jest Jan Burian.

- To bardzo fajna inicjatywa. Znalezienie tego liściku sprawiło mi ogromną radość, a nadawcy jeszcze większą. Będę wysyłać dzieciakom tych państwa jakąś paczkę - opowiada mieszkanka Zawierzbia.

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe