Solo na trąbce w Sanktuarium w Zawadzie

  • 20.01.2020, 21:56
  • Tomasz Ratuszniak
Solo na trąbce w Sanktuarium w Zawadzie fot. Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica.
Tym razem w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie odbył się Koncert Noworoczny Orkiestry Dętej - Gmina Dębica.

Podczas koncertu prowadzonego przez Dorotę Bielatowicz orkiestra zagrała m.in. marsze: Wiwat i Szlakiem Brdy, a także takie utwory jak: Trumpet Train, Concerto D'amore, Oregon, Summon the Heroes, All i want for christmas is you, Monlight Serenade, Cudowny Kraj i Serenada Marynarska. Solo na trąbce zagrał koncertmistrz orkiestry Erwin Żebro. Z orkiestrą wystąpiły też wokalistki: Kinga Kutrzuba i Maria Barnaś, które wykonały Kolędę dla nieobecnych, a także utwory Biały śnieg i ty, oraz Jest taki dzień.
Na zakończenie koncertu wykonawcy wraz z publicznością zaśpiewali kolędę Bóg się rodzi.

Tomasz Ratuszniak

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe